reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-C500 ve WH-XB910N

Sony WF-C500

Sony WF-C500

Sony WF-C500

Sony WH-XB910N

Sony WH-XB910N

Sony WH-XB910N

Sony yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı: WF-C500 ve WH-XB910N

Japon teknoloji devi Sony, iddialı olduğu kablosuz kulaklık pazarına WF-C500 ve WH-XB910N isimlerine sahil iki model daha ekledi.

Sony tarafından hazırlanan yeni kablosuz kulaklık modellerinden WF-C500, her zaman taşınabilecek ufak gövdeli bir model. Kulak içi formunu benimseyen kablosuz kulaklık, DSEE (Dijital Ses Geliştirme Motoru) sayesinde yüksek bir ses kalitesi vadediyor. Firmaya göre bu teknoloji ile yüksek frekanslı sesler ve ince kısılma sesleri, dinlediğiniz parçaya geri kazandırılıyor ve daha otantik bir dinleme deneyimi elde ediliyor.

Hızlı şarj özelliği olan ve IPX4 sertifikasıyla tere dayanıklı olan WF-C500, yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi yanında Google Assistant veya Apple Siri iletişimi de sunuyor. Normalde 10 saat, hazne ile beraber ise 20 saat kadar pil ömrü getiren kulaklık, cihazlar ile Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-XB910N

Sony WH-XB910N

Sony WH-XB910N

Sony WH-XB910N kablosuz kulaklık ise kafa üstü formunda tasarlanmış

Yapısı gereği çok daha yüksek bir ses performansı ile gelen Sony WH-XB910N, “EXTRA BASS” ile bass tutkunlarını memnun edecek bir konumda yer alıyor. DSEE (Dijital Ses Geliştirme Motoru) ile en sevdiğiniz parçaları orijinal kayda daha yakın olacak şekilde restore ederek yüksek kalitede ses üretir açıklaması yapılan ürün, üst seviye gürültü engelleme getiriyor.

Gürültü engelleme sürecinde kullanılan mikrofonları ile çok net telefon görüşmeleri de sunan ürün, 30 saate varan pil ömrü getiriyor ve WF-C500 gibi hızlı şarj imkanıyla donatılmış. Bağlantı için Bluetooth kullanan ürün, yine kardeşiyle ortak olarak 360 Reality Audio ve hızlı eşleştirme için Fast Pair desteklerine sahip.

Modellerden WF-C500 için yurt dışı fiyatı 80 dolar, WH-XB910N için yurt dışı fiyat ise 200 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu ürünler Türkiye’de de elde edilebilir olacaklar.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli