reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple, yılın en iyi ve en çok indirilen oyun ile uygulamalarını açıkladı

Teknoloji devi Apple, beklenen adımı attı ve 2021 App Store Award Winners kazananları ile en çok indirilen uygulamaları açıkladı.

Apple tarafından seçilen 2021 App Store Award Winners kazananların özelinde yılın iPhone uygulaması çocuklara özel hazırlanan Toca Life World oldu. Yılın iPad uygulaması ödülü ise video düzenleme konusunda en iyilerden LumaFusion için verildi. Uygulama bu ödülü sonuna kadar hakketti. Yılın iPhone oyunu League of Legends: Wild Rift olurken, yılın iPad oyunu MARVEL Future Revolution oldu.

Apple, 2021 özelinde aşağıda görebileceğiniz başka seçimler de yaptı:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple indirme rakamları konusunda da bir paylaşım yaptı

Buna göre 2021’de en çok indirilen ücretsiz iPhone uygulaması TikTok, en çok indirilen ücretli iPhone uygulaması ise Procreate Pocket oldu. En çok indirilen ücretsiz iPhone oyunu Among Us! olurken, en çok indirilen ücretli iPhone oyunu ise Minecraft oldu.

2021’de en çok indirilen ücretsiz iPad uygulaması YouTube, en çok indirilen ücretli iPad uygulaması ise Procreate oldu. En çok indirilen ücretsiz iPad oyunu Among Us! olurken, en çok indirilen ücretli iPad oyunu ise Minecraft oldu. Apple Arcade oyun abonelik servsinin en popüleri ise The Oregon Trail olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın arkası renk değiştirebilen modeli