reklamı kapat

POPÜLER

Apple App Store

Apple, 2023 App Store Award finalistlerini duyurdu

Dünyanın en önemli teknoloji firmalarından olan Apple, bugün uygulama odaklı 2023 App Store Award finalistlerini açıkladı.

Sonuçları yıl bitmeden açıklanacak 2023 App Store Award ödülleri için bugün finalistler ile tanışma zamanı. Apple tarafından buradaki, “App Store editör ekibi olarak 10 yılı aşkın süredir, yıl sonunda en iyi uygulama ve oyunları ödüllendiriyoruz. Her zamanki gibi teknik yenilikçilik, kullanıcı deneyimi ve tasarıma odaklanıyoruz. Ardından da bu uygulamaların ve oyunların hayatlarımızdaki etkisini göz önüne alıyoruz. App Store’da dünyanın dört bir yanından o kadar çok harika uygulama ve oyun var ki, yalnızca birkaçını seçmek hiç kolay değil. Bu nedenle bu seneki App Store Awards’un finalistlerini de takdim etmekten gurur duyuyoruz. Hepsine tebrikler!” açıklaması ile öne çıkarılan finalistler tam olarak şöyle listeleniyor:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yılın iPhone uygulaması finalistleri AllTrails, Duolingo ve Flighty. Bu uygulamalar yeni bir dili, etrafımızdaki doğa yürüyüşü rotalarını ve dünyanın her köşesini keşfetmemize yardımcı oldu.

Yılın iPhone oyunu finalistleri Afterplace, Honkai: Star Rail ve Vampire Survivors. En sevdiğimiz iPhone oyunları bizi galaksiler arası unutulmaz yolculuklara, canavar ordularının pençesine ve sürprizlerle dolu olduğu kadar özgün mizah anlayışına sahip fantastik bir diyara götürdü.

Yılın iPad uygulaması finalistleri Concepts, DaVinci Resolve ve Prêt‑à‑Makeup. Bu yıl; eskizler, dijital filmler ve yenilikçi makyaj tasarımları gibi farklı alanlarda yaratıcılığımızı ifade etmeyi öğrendik.

Yılın iPad oyunu finalistleri Lost in Play ve Pocket City 2. İnanılmaz bir şehir inşa etmek ister misin? Ya da bir çocuğun hayal gücünde yolculuk etmek? Bu seneki Yılın iPad oyunu finalistleriyle tanış.

Yılın Mac uygulaması finalistleri Linearity Curve, Photomator ve Portal. Ustaca tasarlanmış grafikler, son teknolojiyi kullanan fotoğraf düzenleme deneyimi ve büyüleyici kaçamaklar. Bu uygulamaların bizi ışınladığı ya da yaratmamız için bize ilham verdiği dünyalara anında kendimizi kaptırdık.

Yılın Mac oyunu finalistleri ELEX II, Lies of P ve Return to Monkey Island. İster bir korsanlık macerasında bulmacaları çöz ister dengesiz kuklalarla düello yap ya da büyük bir felakete uğramış bir dünyada sırt roketiyle yolculuk et; Apple silicon çipinin gücü bu muhteşem oyunlara hayat veriyor.

Yılın Apple Arcade oyunu finalistleri Cityscapes, Hello Kitty Island Adventure ve Stitch. Apple Arcade bu yıl sonsuz eğlence sundu. Nakışla göz alıcı desenler işledik, uçsuz bucaksız bir metropol inşa edip yönettik ve tropik bir adada şirin dostlar edindik.

Yılın Apple Watch uygulaması finalistleri Planny, SmartGym ve Tide Guide. Bu yılın finalistleri yapılacaklar listemizi tamamlamamızı, gelgitlere göz atmamızı ve spor salonundaki performansımızı kontrol etmemizi sağladı.

Yılın Apple TV uygulaması finalistleri Bugsnax ve FitOn, MUBI. İster güzel bir film izleyerek rahatla ister kardiyo ile harekete geç veya rakiplerini alt et. Apple TV finalistlerimizle ekrandaki her şey muhteşem görünüyor.

Kültürel etki finalistleri balance, Endling, How to Say Goodbye, Pok Pok, Proloquo, Rebel Girls ve Unpacking. Bu uygulama ve oyunlar, duyulmayı hak eden az bilinen öyküler aracılığıyla kendimize ve sevdiklerimize bakmamıza yardımcı olarak dünyayı hepimiz için daha güzel bir yer haline getirdi.

Apple tarafından listelenen tüm uygulamalara burada ulaşabilirsiniz.

Apple haberleri yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER