reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile için mobile özel yeni Livik haritası geldi

Dünyanın açık ara en popüler mobil oyunları arasında yer alan PUBG Mobile için mobile özel tasarlanan yeni Livik haritası karşınızda.

PUBG Mobile gelişmeye devam ediyor. Kullanıcı kitlesini ciddi şekilde artıran oyun için firmadan yapılan resmi açıklamaya göre tarihinde ilk defa mobile özel bir battle royale haritasıyla geliyor. Yeni gelen bu “Livik” isimli harita, Norveç’in eşsiz manzarasına ve daha önce görülmemiş bir savaş alanı temasına sahip. Yeni harita, iOS ve Android üzerinden ücretsiz şekilde indirilebilen 0.19.0 içerik güncellemesinin sadece bir kısmı olarak aktarılıyor. Biraz daha detaya inersek 4 kilometrekarelik bir alana sahip olan Livik haritası, 52 oyunculu çatışmalar için hızlı ve aksiyon dolu bir oynanış sunuyor. Her maç ortalama 15 dakika sürüyor. Livik haritasıyla birlikte bu haritaya özgü P90 yarı makineli tüfek, Mk12 keskin nişancı tüfeği ve Canavar Kamyon aracı ekleniyor. Harita söylendiği kadarıyla şu an beta aşamasında ve oyun deneyimini daha iyi hale getirmek için devamlı olarak geliştiriliyor. Bu arada 0.19.0 güncellemesi ile şu özellikler oyunculara sunuluyor:

“Bir Kıvılcım Çak Temalı Oyun

Erangel ve Miramar haritaları için sıraya giren oyuncular, üç benzersiz eşyanın bulunduğu haritalarda bu yeni oyun tipini deneyimleme şansına sahip olacaklar. Küçük Heykeller yakılarak malzeme ve etkinlik eşyaları sunarken, Büyük Heykeller, etkinlik ilerledikçe değişen, çok sayıda inşa aşamasına sahiptir. Son aşamada yanarlar. Son olarak da Heykellerin çevresinde kurulan Heykel Kamplarındaki çadırlarda malzemeler bulabilirsiniz.

Livik Süper Silah Eğitimi

Etkinlik süresince oyuncular, içerisinde özel silahlar bulunan Test Silahı Sandıkları’nı Livik’te bulabilirler. Farklı isim, ikon ve görünümleri dışında özel silahlar, normal silahlara göre daha güçlü özelliklere sahiptir ve savaş alanında temel avantajlar sunar.

Eğlence Parkı

20’ye kadar oyuncunun gerçek zamanlı olarak etkileşime girebildiği popüler sosyal alan, Atış Poligonu’ndaki engeller, mancınıklar, sıcak hava balonları ve dahasıyla yenilendi. Oyuncular aynı zamanda yeni silaha özel hızlı silah çekme düellosunda karşı karşıya gelebilir, Seçkin Meydan Okuma’ya katılarak yeteneklerini geliştirebilirler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile geçtiğimiz aylarda önemli bir rekor kırmıştı

Popüler oyun kısa süre önce global olarak toplam 600 milyon indirme rakamını geride bıraktı. Bir mobil oyun için gerçekten çok iyi olan bu rakama ek olarak başka bir önemli bilgi de paylaşılmıştı. Oyunun günlük tam 50 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu firma tarafından duyurulmuştu. İndirme rakamından daha etkileyici olan 50 milyon “günlük” aktif kullanıcı, koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan insanların etkisiyle her geçen gün daha da artıyor. Bu da geliştirici firmanın yüzünü güldürmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor