reklamı kapat

POPÜLER

Razer BlackShark V2 oyuncu kulaklığı

Razer BlackShark V2

Razer’dan iki yeni gelişmiş oyuncu kulaklığı: BlackShark V2 ve V2 X

Oyun ekipmanları konusunda dünyanın bir numaralı isimlerden Razer, bu sefer iki yeni kablolu kulaklık modeliyle karşımıza çıktı.

Razer imzalı yeni oyuncu kulaklığı tam olarak BlackShark V2 ve daha altta yer alan BlackShark V2 X modelleri. Burada özellikle BlackShark V2 dikkat çekiyor. 2012 yılında çıkan orijinal modelin yenisi yukarıda da görebileceğiniz üzere kablolu yapıda ve 99 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Bünyesinde yer alan mikrofon ile oyuncuları harici mikrofon derdinden kurtaran model, üstünde büyük bir fiziksel ses tekerleği taşıyor ve bu açıdan oldukça memnun ediyor. Beraberinde USB’den bağlanan bir ses kartı gelen ve THX Spatial Audio desteği bulunan model, aktarıldığı kadarıyla PC yanında konsollarla da kullanılabiliyor. Çok iyi bir çevresel ses deneyimi getiren kulaklık, özellikle destekli FPS oyunlarında düşmanların yerini belirleme konusunda benzersiz bir deneyim ortaya koyuyor deniyor. Yine kablolu olan 59 dolarlık BlackShark V2 X modeliyle ise harici USB ses kartı gelmiyor ve THX Spatial Audio desteği bulunmuyor. Bu model de kablolu yapıda ve abisiyle beraber yüksek “pasif” gürültü engelleme getiriyor. Ortak olarak yeni 50mm TriForce sürücüler üzerine kurulan oyuncu kulaklıkları, tahmin edebileceğiniz üzere çok yüksek bir bass performansına sahip. Bu da oyunlarda en çok aranan detaylar arasında yer alıyor.

Razer BlackShark V2 X

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer BlackShark V2 serisi oyuncu kulaklığı modelleri dikkat çekmeyi başardı

Yeni bir oyuncu kulaklığı bakanlar için güzel bir seçenek olan BlackShark V2 serisi, yüksek ihtimalle yakında Türkiye’de de elde edilebilir olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Ev işleri için hazırlanan ilginç robot