reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat

Karşınızda Samsung Galaxy Watch 3 resmi tanıtım videosu [İzle]

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için bu sefer video geldi. Evan Blass’tan gelen video, modellere yeni bir bakış açısı getiriyor.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat artık biliyorsunuz Galaxy Note 20 ailesi ve Galaxy Fold 2 ile beraber 5 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Evan Blass sayesinde tasarımı, başka kaynaklar sayesinde de teknik detayları tamamen netleşen model, yine Evan Blass’ın paylaştığı burada ya da aşağıda izleyebileceğiniz resmi tanıtım videosunda özellikle arayüzlerini gözler önüne seriyor. Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla gelişmiş model dokuz farklı versiyon halinde geliyor. Burada LTE destekli olanlar ve olmayanlar, renk seçenekleri ve gövde boyutları sunulan versiyon sayısını ciddi şekilde artırmışa benziyor. Yine Evan Blass’a göre saatin fiyatı versiyona göre 400 dolardan başlayacak, 600 dolara kadar çıkacak. Yeni başka bilgilere göre gücünü 10 nm Exynos 9910 işlemciden alan saat, bu açıdan Galaxy Watch Active2’den performans konusunda ayrılmayacak. Bilek hareketleriyle kontrol edileceği dikkat çeken yeni detayları arasında olan Samsung Galaxy Watch 3, özellikle yeni saat arayüzleriyle kişileri fazlasıyla memnun edecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat için teknik detaylar şöyle

Saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar (360×360 piksel Super AMOLED) ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla yolda bulunuyor. 8 GB dahili depolama ile gelen akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak deniyor. Ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyacak ve MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası taşıyacak yeni saat, 5W manyetik şarj cihazı kullanıyor. Tansiyon, nabız ve uyku takibi özelliklerine de sahip olacağı bilinen Galaxy Watch 3, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. 1 GB RAM taşıyan modellerin 247 mAh ve 340 mAh pile sahip olduğu da netleşen detaylar arasında bulunuyor. Saatin işletim sistemi ise Tizen OS 5.5.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5