reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saate bir de 360 derece bakın

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için Evan Blass’tan güzel bir paylaşım daha geldi. Bu sefer modele metal kayışı ile 360 derece bakıyoruz.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat Galaxy Note 20 ailesi ve Galaxy Fold 2 ile beraber 5 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. En son saati Evan Blass sayesinde bronz ve siyah kasalı versiyonlarıyla görmüştük. Şimdi ise aşağıda ya da burada görebileceğiniz 360 derece GIF geldi. Burada saate tamamen bakış atılıyor ve bu sefer model metal kayış seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Bu kayışla yukarıdaki deri kayıştan daha şık görünen model, gerçekten şık bir seçenek olarak yolda bulunuyor. Görebileceğiniz üzere üstünde fiziksel olarak döndürülebilir bir çerçeveye yer alan Galaxy Watch 3, yan tarafında iki adet fiziksel buton taşıyor. Teknik detayları aşağıda yer alan akıllı saat, 5 Ağustos etkinliğinin en çok dikkat çekenlerinden olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat için teknik detaylar

Saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla yolda bulunuyor. 8 GB dahili depolama ile gelen akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak deniyor. Ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyacak ve MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası taşıyacak denilen yeni saat, 5W manyetik şarj cihazı kullanıyor. Tansiyon, nabız ve EKG ölçme ile uyku takibi özelliklerine kesin olarak sahip olacağı aktarılan Galaxy Watch 3, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. 1 GB RAM taşıyan modellerin 247 mAh ve 340 mAh pile sahip olduğu da artık netleşen detaylar arasında bulunuyor. Saatin işletim sistemi ise Tizen OS 5.5 olarak geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5