reklamı kapat

POPÜLER

Deckard Shaw

Hızlı ve Öfkeli yazarının şaşırtıcı Deckard Shaw açıklaması

Hızlı ve Öfkeli serisinde pek çok filmin senaryosunu kaleme alan Chris Morgan, Deckard Shaw odaklı enteresan bir açıklamaya imza attı. Onun bu sözleri serinin geleceğine dair ipuçları veriyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Jason Statham’ın hayat verdiği Deckard Shaw aslında serinin kötü adamı olarak karşımıza çıkmıştı. Tokyo Drift filminin kahramanı olan Han‘ın Shaw tarafından öldürüldüğünü öğrenmiştik. Serinin hayranlarından bir kısmı Deckard Shaw’ın yaptıklarının bedelini ödemek yerine, serinin kahramanı haline getirildiğini düşünüyor ve bu durumdan rahatsızlık duyuyor. Han için adalet istiyorlar. Serinin senaristi Chris Morgan ise adaletin yerini bulacağını ifade ediyor.

Han ve Deckard Shaw açıklaması

“Han için adalet isteğinden çok mutluyum. Sung Kang gerçekten sevdiğim bir arkadaşım ve Han da çok sevdiğim bir karakter. Bu yüzden Deckard Shaw’ın gelecekteki hikaye akışının bu noktada enteresan olacağını düşünüyorum. Çok enteresan bir karakter gelişimi göreceğiz. Han açısından adalet yerini bulmadı. Bu da uzun zamandır üzerinde düşündüğümüz bir nokta. Gelecekte bu konuda yapacaklarımızın izleyicileri memnun edeceğini düşünüyorum. Hobbs & Shaw filminde Samoa mücadelesi öncesinde Deckard Shaw’ın dikkat çekici bir cümlesi var. Kız kardeşine hayatında telafi etmesi gereken hatalar olduğunu söylüyor. Bu cümle özellikle yazıldı. Bahsettiği kişi Han. Geçmişte yaşananları unutmadı. Aksine olanlar zihninde ona işkence etmeye devam ediyor. Sıra Han için adalete de gelecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Hızlı ve Öfkeli hem Han için adaleti sağlayıp, hem Dechard Shaw ile yola nasıl devam edecek, çok merak ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filminin fragmanı