reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli

Michelle Rodriguez’den Hızlı ve Öfkeli yazarına büyük tepki

Hızlı ve Öfkeli serisinin yazarı Chris Morgan geçtiğimiz günlerde enteresan bir açıklamaya imza atmıştı. Bu açıklamaya Michelle Rodriguez‘den çok daha şaşırtıcı bir tepki geldi.

Yaşananlardan bahsetmek gerekirse, Hızlı ve Öfkeli’nin hayranlarından bir kısmı Deckard Shaw’ın giderek kahramanlaştırılmasından memnun değil. Bunun sebebi Tokyo Drift filminin kahramanı olan Han’ın Shaw tarafından öldürülmüş olması. Onlar Deckard Shaw‘ın yaptıklarının bedelini ödemesi gerektiğine inanıyor ve Han için adalet istiyor. Chris Morgan da adaletin yolda olduğunu şu sözlerle duyurmuştu: “Han için adalet isteğinden çok mutluyum. Sung Kang gerçekten sevdiğim bir arkadaşım ve Han da çok sevdiğim bir karakter. Bu yüzden Deckard Shaw’ın gelecekteki hikaye akışının bu noktada enteresan olacağını düşünüyorum. Hızlı ve Öfkeli serisinde çok enteresan bir karakter gelişimi göreceğiz. Han açısından adalet yerini bulmadı. Bu da uzun zamandır üzerinde düşündüğümüz bir nokta. Gelecekte bu konuda yapacaklarımızın izleyicileri memnun edeceğini düşünüyorum. Hobbs & Shaw filminde Samoa mücadelesi öncesinde Deckard Shaw’ın dikkat çekici bir cümlesi var. Kız kardeşine hayatında telafi etmesi gereken hatalar olduğunu söylüyor. Bu cümle özellikle yazıldı. Bahsettiği kişi Han. Geçmişte yaşananları unutmadı. Aksine olanlar zihninde ona işkence etmeye devam ediyor. Sıra Han için adalete de gelecek.”

Michelle Rodriguez’den Hızlı ve Öfkeli tepkisi

Han için adalet odaklı bu Chris Morgan açıklaması serinin en başından beri oyuncu kadrosunda yer alan Michelle Rodriguez‘i memnun etmedi. Sevilen oyuncu kendi Twitter hesabı üzerinden şu sözleri paylaştı: “Serinin en başından beri ekipteyim. Chris Morgan senarist olarak çalışmaya başlamadan çok önce buradaydım. Onun Hızlı ve Öfkeli serisinde Han’ın hikayesinin geldiği noktayla veya ileride gideceği yerle hiçbir ilgisi yok.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Hızlı ve Öfkeli ekibi içindeki ayrışma, fikir ayrılığı ve atışma durumu devam ediyor. Ekibin farklı filmlerde dahi olsa bu şekilde yola devam etmesi zor görünüyor.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw filminin fragmanı