reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 8’de Deckard Shaw’ın annesi yüzünü gösteriyor [Video]

Çok kısa bir süre sonra vizyona girecek olan Hızlı ve Öfkeli 8‘de sonunda Shaw’ın annesi ile tanışma fırsatı yakalayacağız. Helen Mirren‘in hayat verdiği bu karakter filmin son tanıtımında kendine yer buldu.

Hızlı ve Öfkeli serisinin son halkasında iki ünlü oyuncunun hikayeye dahil olacağını bir süredir konuşuyoruz. Bunlardan biri hikayenin kötüsü Cipher‘a hayat verecek olan Charlize Theron. Diğeri ise efsanevi oyuncular arasında sayılan Helen Mirren. Başarılı oyuncu karşımıza Shaw kardeşlerin annesi olarak çıkacak. Paylaşılan tanıtımda onu Dom ve oğlu Deckard Shaw ile konuşurken görüyoruz.

Yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstlendiği yapım bu iki oyuncunun yanı sıra artık aşina olduğumuz yüzleri de ağırlamaya hazırlanıyor. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson başrolleri paylaşıyor. Onlara Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham gibi ünlü ve tecrübeli oyuncular eşlik ediyor. Aksiyon dolu bu yeni hikaye ekibin sıradan bir hayata yönelmesiyle başlıyor. Ancak gizemli bir kadın olan Cipher, Dom’u suç dünyasına geri çekmeyi başarıyor. Ailesi de onu kurtarmak üzere peşine düşüyor.

Seriye yeni bir hava katacak olan Hızlı ve Öfkeli 8, 14 Nisan‘da vizyona girecek. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.