reklamı kapat

POPÜLER

hızlı ve öfkeli

Dwayne Johnson ile Jason Statham’ın Hızlı ve Öfkeli filminde şaşırtan değişiklik

Hızlı ve Öfkeli‘nin macera dolu dünyasında geçecek yeni bir serinin temelleri atılıyor. Bu hikayenin öncülüğünü ise Dwayne Johnson ve Jason Statham üstlenecek. İkilinin rol alacağı projenin önemli bir değişiklik yapacağı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Dwayne Johnson, Hızlı ve Öfkeli‘ye serinin beşinci filminde dahil oldu. O zamandan bu yana da bu aksiyon dolu dünyanın vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Şimdilik Hobbs & Shaw olarak anılan projedeyse onun karakterine yakından bakma fırsatı elde edeceğiz. Bu da geçmişini ve ailesini bol bol göreceğimiz anlamına geliyor. Hatırlarsanız Hobbs’un kızı Samantha ile çoktan tanıştık. Fakat görünen o ki seride değişikliğe gidiliyor. Omega Underground‘un haberine göre Eden Estrella‘nın hayat verdiği bu karakter için yeni bir oyuncu arayışı başladı. Aranan türden bir oyuncu bulabilmek için pek çok deneme çekimi yapıldığı, onun varlığının hikayeye farklı bir boyut kazandıracağı ifade ediliyor. Bu da sadece Hobbs‘un kızını değil, onun ailesinin büyük bir kısmını göreceğimiz şeklinde yorumlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bunun dışında son olarak Görevimiz Tehlike 6’da seyrettiğimiz Vanessa Kirby‘nin Deckard Shaw’ın kız kardeşini canlandıracağı belli olmuştu. Shaw’ın annesine hayat veren Helen Mirren ve kardeşi olarak boy gösteren Luke Evans‘ın da dönme ihtimali bulunuyor. Unutmadan Hobbs & Shaw ismiyle anılan projenin 2 Ağustos 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı