reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon için sevilen oyuncunun senaristlerden “ricası”

Lucifer 5. sezon bölümleri için senaristler çalışmalarına devam ederken Mazikeen karakterine hayat veren Lesley-Ann Brandt’in, yazarlardan bir talebi var.

En sevilen Netflix dizileri arasına hızla giren Lucifer 5. sezon bölümleri için senaryo çalışmalarını sürdürüyor. Popüler dizi geçtiğimiz günlerde 6 ek bölüme daha kavuşmuş ve toplam 16 bölümle hayranlara veda edeceğini açıklamıştı. Final sezonundan ise sadece hayranların değil oyuncuların da belli başlı beklentileri var. Onlardan biri Mazikeen ya da bir başka deyişle Maze karakterini canlandıran Lesley-Ann Brandt. Twitter üzerinden idman sırasındaki yorgunluğunu takipçileriyle paylaşan Brandt, senaristlerle Maze karakteri için istediği sahneyi konuştuğunu açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon için destansı bir Maze dövüşü geliyor

Maze karakteri dizinin çetin cevizlerinden. Sorunlarını genellikle yumruklarıyla çözen Maze karakteri için Brandt’in beklentisi de tam olarak daha fazla yumruk. Twitter üzerinden paylaştığı gönderide Brandt şu cümleleri kuruyor: “Lucifer’ın yazarlarından son sezon için birkaç şey istedim. Onlardan biri büyük ve destansı Mazikeen dövüş sahnemdi. Size neler yapabileceğimi göstereceğim bir sahne. Herkesin hatırlayacağı bir sahne. Fiziksel olarak bu sahneye hazırlanıyorum. Giderek güçleniyorum.

Maze iş birilerini pataklamaya geldiğinde dizinin en önde koşan isimlerinden biri oluyor. Görünen o ki Brandt, son sezonla beraber hayranların hiç unutmayacağı bir sahne ile veda etmek istiyor. Yazarların Brandt’in bu “ricasını” kıracağını ise hiç sanmıyoruz. Canla başla böyle bir sahne için hazırlandığı görünen Brandt bize neler sunacak şimdiden merak içindeyiz.

Lucifer 5. sezon ne yazık ki hala bir yayın tarihine kavuşmuş değil. Dizinin 5. sezonunda destansı bir Maze kavgası dışında bir de tüm oyuncuların yer aldığı müzikal bir bölüm olması bekleniyor. O haberimizle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Dizinin 4. sezon fragmanı