reklamı kapat

POPÜLER

Android için Samsung Internet Browser

Android mağazasındaki Samsung başarısı

Samsung, Android kullanıcılarının dikkatini bu kez yazılım tarafında çekmiş gibi görünüyor. Firmanın mobil tarayıcısı Samsung Internet Browser emin adımlarla ilerliyor.

Samsung, Android kullanıcıları için sadece donanım ürünlerin değil yazılım hizmetleri de sunuyor. Onlardan biri olan mobil tarayıcı Samsung Internet Browser, Android 5.0 ve üzeri tüm cihazlar tarafından destekleniyor. Hayli ilgi gören tarayıcı ise, kullanım kolaylığı ve işlevsellik açısından kullanıcılardan büyük beğeni toplamış gibi görünüyor. Öyle ki tarayıcı 1 milyar indirmeye ulaşmış durumda. Bu sayının Firefox ve Opera‘nın indirilme toplamından da yüksek olduğunu belirtelim. Bazı kullanıcıların Chrome uygulamasına kıyasla daha başarılı dahi bulduğu tarayıcının 2017’de tüm Android cihazlar için kullanıma sunulduğunu da hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Neler sunuyor?

Tarayıcı kullanıcıları kötü niyetli internet sitelerine karşı uyarırken aynı zamanda içerik engelleyici üçüncü parti uygulamaları da destekliyor. Tarayıcı içinde internet sitelerinin sizin verilerinizi takip etmesini engelleyen bir mod da bulunuyor. Kullanıcı dostu bir arayüzle basit bir kullanım deneyimi sağlamaya çalışan uygulamada açtığınız tabları basit bir şekilde yönetebiliyor, kayıtlı internet sitelerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları da türüne göre sıralayan sistem bu sayede fotoğraf, video, ses ve dokümanlar arasında istediğiniz içeriğe ulaşmayı da kolaylaştırıyor. Telefonla uzun okumalar yapan kullanıcılar için okuma modunun bulunduğunu da belirtelim. Samsung’un akıllı telefonlarıyla ise biyometrik kilit sistemlerini internet sitelerinde kullanmak mümkün oluyor. Tabii tarayıcı geç saatlerde telefonu kullananlar için karanlık temayı da unutmuyor.

Samsung’un marifetli mobil internet tarayıcısını buradan indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy M20 ve M10