reklamı kapat

POPÜLER

Mobil tarayıcı Yandex.Browser, iPad ve Android için yayında

Yandex, mobil tarayıcısı Yandex.Browser’ı iPad ve Android için App Store ve Google Play Store üzerinden indirmeye sundu. Masaüstü sürümünün ardından tüketicilerin karşısına çıkan mobil tarayıcı, entegre arama fonksiyonları, özel arayüz tasarımı ve turbo teknolojisiyle geliyor. Mobil veri kullanımını daha alt seviyelere çeken Yandex.Browser, bağlantı hızını da artırıyor. Yandex.Browser arama çubuğunda zamandan tasarruf etmeniz için hazır yanıtlar sunabiliyor. Mobil tarayıcı haberler, görseller, video ve kurumların haritadaki konumlarını hazır yanıtlar olarak sizlere sunuyor.

İnternet sitelerinin tam isimlerini içermeyen, dolaylı sorgular ile de arama yapabileceğiniz mobil tarayıcıda Facebook  ve Vikipedi gibi popüler sorgularda da arama sonuçlarına gitmenize gerek kalmadan ilgili internet sitesini ekranınıza getiriyor. Favoriler çubuğunun da yer aldığı mobil tarayıcıda sesli arama yapmak da mümkün. Mobil tarayıcı tüm bunların yanında aradığınız popüler sorguları Yandex’in video arama, haberler servisi ve harita eşliğinde sizlere sunuyor.

Yandex.Browser, Turbo teknolojisine de sahip. Bu mod, yavaş internet erişimine sahip kullanıcıların işini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Turbo mod, web sitelerinin içeriğini sıkıştırarak sayfaların hızlı yüklenmesine olanak sağlıyor. Bu da kullanıcıların işlerini hızlı bir şekilde yapmasına ve internet kotalarından tasarruf etmesine imkan tanıyor. Android için Android 4.0 ve üzeri, iPad için iOS 5.0 ve üzeri işletim sistemleri ile çalışan Yandex.Browser’ın iPhone ve Android sürümleri bu yılın sonbahar aylarında yayınlanacak.

Yandex.Browser

FİYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 19,5 MB
Android: 29M

YÜKLEMEK İÇİN
iOS https://itunes.apple.com/tr/app/andeks.poisk-dla-ipad/id574939428
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yandex.browser

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Yandex.Browser
Yandex.Browser
Yandex.Browser

İLGİLİ HABERLER