reklamı kapat

POPÜLER

HP’den taşınabilir cep yazıcısı: Sprocket [Video]

Mobil fotoğrafçılığın oldukça yaygınlaştığı günümüzde, kullanıcılar için her geçen gün ürün çeşitliliği artmaya devam ediyor. HP mobil cihazlarla uyumlu çalışan ve boyutu ile rahatlıkla çepte taşınabilen yeni yazıcısını kullanıcıların beğenisine sundu.

Akıllı cihazlarda bulunan dahili kameraların profesyonel makineleri aratmadığı günümüzde, kullanıcılar artık oldukça kaliteli fotoğraflar çekebilme imkanına sahip. Çekilen bu fotoğraflar bazen sadece hafızada saklı kalıyor bazense yazıcılardan çıkartılarak duvarları süslüyor. HP’nin yeni tanıttığı taşınabilir yazıcısı Sprocket, boyutu ve kolay kullanımı ile birlikle kullanıcılara istedikleri zaman fotoğraflarını çıkartma imkanı sunuyor.
hppocketprinter2

Özel olarak tasarlanmış kağıt kullanılarak, mürekkebe ihtiyaç duymadan renkli baskı yapılmasını sağlayan Zink (Zero Ink) teknolojisinin kullanıldığı Sprocket, Polariod kameralardaki sistemi akla getiriyor. 2×3 formatında ve 313×400 DPI çözünürlük değerinde fotoğraf çıktısı veren Sprocket’i kullanmak için akıllı telefonların marketlerinden uygulamasını indirmek yeterli. Cihaz dahilinde kablo bağlantısı için 1 adette USB çıkışı bulunuyor. Kutusu ile birlikte 10 adet kağıdı ile birlikte gelen HP Sprocket, 129,99 dolardan satışa sunuldu. Cihaz dahilinde kullanmak için ayrı olarak 20‘şerli paket halinde ayrı olarak satılan özel kağıtların fiyatı ise 9,99 dolar olarak belirleniyor.

YORUMLAR