reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi tasinabilir fotograf yazicisi

Xiaomi Mi taşınabilir fotoğraf yazıcısı için A101 kampanyası

Xiaomi Mi taşınabilir fotoğraf yazıcısı A101’de satışa sunuldu. Piyasada 900 TL‘ye satılan cihaz A101’de 749 TL‘ye piyasaya çıktı. Yaklaşık 1 dakikada siyah/beyaz ve renkli çıktı basabilen yazıcı 2×3 inç boyutunda baskı yeteneğine sahip.

Yazıcı piyasada satılan diğer yazıcılarda olduğu gibi ZINK mürekkepsiz baskı teknolojisinden yararlanıyor. Yazıcı kağıda gömülü mikro kristal boyalar kullanıyor. Mürekkebe ihtiyaç duymayan bu teknoloji fotoğraf kağıdı yazıcı başlığı tarafından ısıtıldığında görüntülerin ortaya çıkmasına imkan tanıyor.

Yazıcıda AR fotoğraf desteği de bulunuyor. Fotoğrafları yazarken videoları kaydetmek veya yüklemek mümkün. Fotoğrafların arkasındaki ses de her zaman ve her yerde duyulabiliyor. Fotoğrafları taramak için Mi Home uygulaması kullanılıyor. Bu uygulama hem iOS hem de Android platformunda yer alıyor. Uygulamada eğlenceli şablonlar bulunuyor. Bu şablonlar sayesinde çok sayıda fotoğraf bir araya getirilebiliyor.   Yapışkanlı fotoğraf kağıdına yazdırma özelliğine de sahip olan cihaz  aynı anda birden fazla bağlantı sunuyor.  Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymayan cihaz Bluetooth bağlantısını kullanıyor.  Farklı cihazlardan baskı alınması durumunda yazdırma işleri kuyruğa ekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi taşınabilir fotoğraf yazıcısı kompakt boyutuyla öne çıkıyor

Taşınabilir şarj cihazı boyutundaki yazıcı cebe kolayca sığabiliyor. Dış kılıf, bozulmaya ve renk değişimine dayanıklı ABS ve PC ateşe dayanıklı malzemeden üretilmiş durumda. Kompakt boyuttaki cihazın gövdesinde yalnızca üç adet tuş bulunuyor.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display