reklamı kapat

POPÜLER

Canon Zoemini
Canon Zoemini

Canon’dan akıllı telefonlardan ufak taşınabilir yazıcı: Zoemini

Sosyal medyada yayınlanan dijital fotoğraflar popüler olsa da üreticiler kompakt yazıcılar üretmeye de devam ediyor. Canon, kullanıcıların ufak boyutta fotoğraf çıktısı almaya imkan tanıyan yazıcısını görücüye çıkardı.

Canon Zoemini olarak adlandırılan yazıcı 160 gram ağırlığında ve 118 mm x 82 mm x 19 mm boyut ölçülerinde. Bir akıllı telefondan daha ufak bir boyut ölçüsüne sahip olan cihaz, taşınabilirliğiyle tüm dikkati üstüne çekiyor. ZINK teknolojisi sayesinde herhangi bir mürekkepe ihtiyaç duymadan fotoğraf basabilen yazıcı bunun için ZINK teknolojisine sahip kağıtlardan yararlanıyor. Suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı ZINK fotoğraf kağıtlarının tercih edildiği yazıcı, 2 x 3 inç boyutunda baskı almaya imkan tanıyor. Canon Mini Print uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışabilen yazıcı, kullanıcıların baskı öncesinde fotoğraflarına filtreler eklemesine de olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon’un kompakt yazıcısı ne zaman satışa sunulacak?

Canon Zoemini Photo Printer, 5 Eylül’de kullanıcıların beğenisine sunulacak. iOS ve Android desteğine sahip olan cihazın Avrupa’daki satış fiyatı ise yaklaşık 140 euro olacak. Yazıcının role altın, beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip olduğunu belirtelim.

İlginizi çekebilir

Canon’dan profesyonel fotoğraf tutkunlarını hedef alan yeni lensi: EF 70-200mm F2.8L IS III USM