reklamı kapat

POPÜLER

HP Sprocket Plus

HP’den yeni taşınabilir fotoğraf yazıcısı: Sprocket Plus

HP, popüler cep yazıcısı Sprocket’ın yeni modelini tanıttı. Sprocket Plus adını taşıyan yazıcı bundan böyle daha büyük boyutlarda fotoğraf basabiliyor. İnce ve taşınabilir olan HP Sprocket Plus, normal Sprocket yazıcısına göre yüzde 30 oranında daha büyük fotoğraf baskıları alabiliyor.

HP Sprocket uygulamasını kullanarak fotoğraflar renkli çerçeveler, emojiler, metinler, çıkartmalar ve filtrelerle kişiselleştirilebiliyor. Fotoğraf tutkunları Sprocket Plus ile akıllı telefonlarından anında 2.3″ x 3.4″ (5.8 cm x 8.6 cm) boyutunda fotoğraf baskısı alabiliyor. Yeni ürün; akıllı telefonlardaki fotoğraf arşivinden ya da Instagram sayfalarından fotoğrafları kişiselleştirip süsleyerek baskı almanın en kolay ve hızlı yolunu sunuyor. iOS ve Android için ücretsiz olan Sprocket App ile fotoğrafı seçerek ve baskı tuşuna basarak fotoğrafların baskısını almak mümkün. Sprocket App ile fotoğraf kabini modunda ya da çizimlerle komik fotoğraflar da hazırlanabiliyor. Baskılar ZINK sıfır mürekkep teknolojisi kullanılarak üretildiği için gerekli olan tüm renkler HP fotoğraf kağıtlarının üzerinde bulunuyor. Böylece, mürekkebin tükenmesi artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Sprocket Plus; lekelenmeye, suya, yıpranmaya karşı dayanıklı ve arka tarafı yapışkanlı baskılar sunuyor.

HP Sprocket Plus’ın fiyatı ne olacak?

Sprocket Plus, Nisan ayından itibaren, 599 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Paket, 10 adet HP Sprocket fotoğraf kağıdını da içeriyor.