reklamı kapat

POPÜLER

The Slow Mo Guys

Camı iğneyle delmek, kurşunu ikiye bölmek; işte yavaş çekimde kaydedilmiş harika görüntüler [Video]

10 milyon aboneyi geride bırakan YouTube‘un en çok izlenen kanalarından The Slow Mo Guys, bildiğiniz gibi şu sıralar The Super Slow Show isimli bir video serisine devam ediyor. Yayınlanan son bölümlerde yapılanlar ise gerçekten hayranlık uyandırıyor.

Her işlem yavaş çekim altında harika görünüyor ancak bazıları diğerlerinden kolayca ayrılıyor. Örneğin The Slow Mo Guys tarafından The Super Slow Show‘da yayımlanan son videolar, çok ilginç sonuçlar ortaya koyuyor. Yeni içeriklerin ilkinde üç adet Shaolin keşişi hünerlerini sergiliyor. Videoda iğne ile camı delerek arkasındaki balonu patlatan keşiş, takdiri sonuna kadar hak ediyor. Bu inanılmaz sürecin nasıl gerçekleştiği ise yavaş çekim videoda açıkça görünüyor. Yüksek hızda atılan iğne gerçekten de camı delebiliyor. Bir diğer videoda ise özel kurulmuş bir düzenek kullanılıyor. Bu düzenekte standart bir balta ile normal tabanca yer alıyor. Uzaktan kontrol edilen denemede baltanın kurşunu ikiye bölmesi görüntüleniyor. Çok ağızlı balta ile ufacık kurşunu dörde dahi bölen The Super Slow Show ekibi, bunu da yavaş çekim kamerayla etkileyici bir hale getiriyor. Evet, doğru şartlar altında gerçekten bir balta kurşunu tam ortadan ikiye bölebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube’un en yavaş kanalı: The Slow Mo Guys

The Slow Mo Guys gerçekten YouTube’ın yaptıkları en çok takip edilen kanalları arasında yer alıyor. Çekimlerini yüz binlerce dolarlık kameralarla yapan ikili, The Super Slow Show projesine de aktif olarak devam ediyor. YouTube’un desteğiyle süren bu seri, ara sıra gelen ünlü konuklarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Video