reklamı kapat

POPÜLER

The Slow Mo Guys

İki dev sumo güreşçisinin yavaş çekimde çarpıştığı ilginç video [İzle]

10 milyona yaklaşan abone sayısıyla YouTube‘un en çok izlenen kanalarından The Slow Mo Guys, şu sıralar The Super Slow Show isimli bir video serisine devam ediyor. Yayınlanan son bölüm ise iki dev sumo güreşçisini yavaş çekimde karşı karşıya getiriyor. Ortaya çıkan sonuç ise oldukça ilginç duruyor.

Bildiğiniz gibi hemen her şey yavaş çekim altında harika görünüyor. Bunu her bölümleriyle bir kez daha hatırlatan The Slow Mo Guys, bu sefer oldukça büyük bir karşılaşmaya imza atıyor. Toplamda 450 kg gelen iki dev sumo güreşçisini yavaş çekimde “çarpıştıran” ikili Gavin Free ve Daniel Gruchy, yine ilginç detayları gözler önüne seriyor. Videoda özellikle ilk darbe anında güreşçilerin vücutlarında oluşan şok dalgaları dikkat çekerken, videonun saniyede 1.000 kare ile kayıt altına alındığı belirtiliyor. Daha sonra bu karşılaşmayı denemek için öne atılan Daniel Gruchy, nispeten zayıf sumo güreşçisinin karşısına çıkıyor. Sonuç ise tahmin edebileceğiniz üzere ezici bir yenilgiyle sonuçlanıyor. Sumo güreşçileri çok yağlı / kilolu görünmelerine rağmen oldukça güçlü insanlar arasında yer alıyor.

Sumo güreşi yavaş çekimde etkileyici görünüyor

Bazı kişilerin “insan vücudundaki yağların bu kadar büyüleyici olabileceğini bilmiyordum” şekilde yorumlar attığı video, mutlaka izlenmesi gerekenler arasında bulunuyor. İnsan gücüne yavaş bir bakış attıran video, şu an oldukça popüler olmuş durumda.