reklamı kapat

POPÜLER

LG V30+

LG’den Sevgililer Günü’ne özel hediyeler

LG, Sevgililer Günü’ne özel kampanya düzenlemeye hazırlanıyor. Şirketin Sevgililer Günü’ne özel kampanyasında, 5 – 18 Şubat tarihleri arasında tüm operatör mağazalarından, V30 +, G6, Q6, K8 2017, K10 2017 ve Stylus 3’den birisini alan kullanıcılar sürpriz hediyeler kazanacak.

Kullanıcılar, www.lgkazandiriyor.com sitesine aldıkları ürünün IMEI ve fatura bilgilerini kayıt yaptırdıktan sonra, LG Premium Shop’larda satılan tüm OLED TV’ler ve F70E1UDNK1 / FH0C9CDHK7 modeli TWINWash çamaşır makineleri için geçerli olmak üzere 500 TL değerinde indirim kodu ve stoklarla sınırlı olmak üzere Hi-Fi Modül kazanacak. Kullanıcılara, kampanya bitiminden sonra üç gün içerisinde 500 TL değerinde indirim kodu, e-mail ile gönderilecek, bu kod ile kullanıcılar, Premium Shop’larda kampanya dahilindeki ürünleri indirimli olarak alabilecek.

Ekranıyla ve kamerasıyla fark yaratan LG V30+

OLED ekranlı LG V30+’ın fiyatı kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı.  Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre telefonun Türkiye fiyatının 4.399 TL olacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz ayın sonunda Türkiye’de satışa sunulan telefon 6 inç 18:9 OLED ekranıyla fark yaratıyor.  Yeni V30+ ile fotoğraf çekmek çok daha ilerlemiş durumda. Kameranın manuel modu, Graphy ile yepyeni bir beceri seviyesine çıkıyor. Herhangi bir fotoğraf meraklısı, Graphy ile sadece görüntüyü seçip deklanşöre basarak kaliteli fotoğraflar çekebiliyor.

Video