reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T-Roc

Çok daha ilgi çekici; Volkswagen T-Roc için yeni dizel motor seçeneği ve donanım paketleri

Kademeli olarak başlayacak satış süreciyle birlikte Volkswagen T-Roc ürün gamına dahil edilen motor ve donanım üst seviye kullanıcıları hedef alıyor.

Frankfurt Otomobil Fuarı ile birlikte karşımıza Convertible versiyonuyla çıkan Volkswagen T-Roc, çeşitlilik alanında elini güçlendirmeye devam ediyor. Markasının Avrupa pazarına özel olarak duyurusunu gerçekleştirdiği yeni dizel motor seçeneği ve donanımlarla güçlenen T-Roc, seçenekleri arasında en üst noktada kullanıcılarla buluşacak. Standart olarak dört tekerlekten çekiş sistemi ve 7 ileri DSG ile kombin edilen 2.0 litrelik bu dizel makine, kullanıcılara 190 PS güç ve 400 Nm torkla hizmet ediyor. Yeni ünite ile 0’dan 100’e hızlanmasını 7,2 saniyede tamamlayabileceği açıklanan otomobilin maksimumda erişebileceği hız değeri ise 216 km/s olarak teknik tabloya yansıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen T-Roc için sunulan yeni donanım paketinden detaylar

Volkswagen’in kompakt SUV modeli için aileye eklediği yeni donanım paketinin adıysa Black Style olarak kataloglara yansıyor. Adından da anlaşılabileceği üzere siyah renk paletinin ağırlıklı olarak kullandığı bu versiyonda; aynalar, jant seti ve C sütununda farkı hissedeceğimiz dokunuşlar karşımıza çıkıyor. Standart olarak 18 inçlik jant setinin sunulduğu pakette, ek ücret ile bunu 19 inçe kadar yükseltmek de mümkün olacak. Kokpit bölümünde de sportifliği destekleyen noktalar üzerine şekillenen bu paketle birlikte “Beats” opsiyonu da listelerdeki yerini alacak. Kullanıcılar bu parça ile birlikte 300W gücünde altı hoparlörlü ve subwoofer destekli ses sistemine sahip olacak. Almanya’da 35.105 euroluk başlangıç etiketiyle satışa sunulacak olan donanımların Türkiye pazarına geliş sürecini önümüzdeki süreç gösterecek.

İlginizi çekebilir

Volkswagen T-Roc R