reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T-Roc Black Edition

Farkılıklarıyla dikkat çekiyor; Volkswagen T-Roc Black Edition ile tanışın

İngiltere merkezli olarak tanıtımı gerçekleştirilen Volkswagen T-Roc Black Edition, 2020 model yıllı aile içerisinde fark yaratan bir opsiyon olacak.

Cabriolet versiyonuyla ailenin bu alandaki tek üyesine kavuşan Volkswagen T-Roc için çeşitlendirme hamleleri hız kesmeden devam ediyor. Süreç içerisinde R rozetini de takan modelin karanlık tarafını ortaya çıkartmak için harekete geçen ekip, karşımıza Black Edition paketini çıkarttı. İngiltere merkezli olarak tanıtımı gerçekleştirilen modelin, ülkede satışa sunulan SE donanım paketi üzerine geliştirildiğini görüyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi siyah renklerin hakimiyetini barındıran T-Roc Black Edition, yaklaşık 29.000 dolara satışa sunuluyor. Bu da SE paketi üzerine ekstra 2.800 dolarlık ek bir ücretin yansıdığı anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öne çıkanlarıyla Volkswagen T-Roc Black Edition

SE versiyonundan görsel değişimleriyle ayrılan modelde; ızgara kaplaması, yan ayna kapakları ve tavan raylarının tamamen değiştirildiğini görüyoruz. Bununla birlikte 18 inçlik “Arlo Black” alaşım jantlar da yine temanın devamlılığını sağlayacak çizgilerde karşımıza çıkıyor. Black Edition sahipleri ek ücret ödeyerek donanımları zenginleştire biliyor. Kokpit içerisine deri döşeme, ses sistemi ve süspansiyonları bu noktada değişime etki edenler olarak öne çıkartmak mümkün. T-Roc Black Edition 115 PS güç üreten 1.0 litre benzinli, 150 PS güç üreten 1,5 litre benzinli ve 2.0 litrelik dizel motorlarla sipariş edebiliyor.

Video

Volkswagen T-Roc’un tanıtım videosu

İLGİLİ HABERLER