reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T-Roc Cabriolet

Ailede türünün tek örneği Volkswagen T-Roc Cabriolet için sipariş süreci başladı

Sunduğu deneyim baz alındığında ürün gamında tek olan Volkswagen T-Roc Cabriolet, önümüzdeki yılın dikkat çeken isimlerinden olacak.

Advertisement

Elektrikleşme süreciyle öne çıkan ürün gamında kullanıcı deneyiminde bambaşka bir kitleyi ele alacak olan Volkswagen T-Roc Cabriolet için asfalta çıkış süreci başlıyor. Kısa süre önce üretim bandı macerası da başlayan model için çalışmalarına son sürat devam eden marka, Almanya başta olmak üzere Avrupa pazarındaki siparişleri için de düğmeye bastı. Tüm yelpazeye bakıldığında türünün tek örneği olarak nitelendirebileceğimiz model kullanıcılara iki farklı donanım paketi üzerinden sunulacak. Style ve R-Line olmak üzere değişiklik gösteren bu seçeneklerin destekçisi olacak motor kısmında da iki farklı seçenek karşımıza çıkıyor. Volkswagen ilk adım için burada 115 PS güç üreten 1.0 litrelik üç silindir ve 150 PS’lik 1,5 litreyi merkeze oturtmuş durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen T-Roc Cabriolet için sipariş süreci başladı

İlk kez ağustos ayı içerisinde tanıştığımız T-Roc Cabrio’yu eşsiz kulan üstü açılabilirlik niteliğinin de kendi içerisinde bazı dinamikleri var. Kullanıcıların bu noktada bilmesi gereken en önemli parça ise, tavanın hareketli olarak 30 km/s hıza kadarki limitlerde açılabiliyor olması. Kumaş yapıda olan bu tavanın açılıp kapanma süresi ise yaklaşık 9 saniye olarak paylaşılıyor. Style ve R-Line paketlerinin her ikisinde de tasarımları farklı olmakla birlikte 17 inçlik jant setiyle gelen modelin standart listesi gayet zengin. Tabloya baktığımızda; şerit asistanları ve kaza önleciyi ön bölge asistanı ön plana çıkarken, markanın 4Motion dört tekerlekten çekiş sistemi opsiyonel olarak sunuluyor. Son olarak giriş seviyesinde 6 ileri manuel şanzıman, 1,5 litrelik motorla ise 7 ileri otomatiğin opsiyon olarak geldiğini de belirtmeden geçmeyelim. Style paketiyle Almanya’da 27.495 euroluk fiyatla kullanıcılarla buluşan T-Roc Cabrio’nun R-Line paketiyle birlikte ise bu rakam 32.810 euro seviyesine çıkıyor.

İlginizi çekebilir

2020 Volkswagen Golf