reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen T-Roc

Audi Q2’nin ardından Volkswagen T-Roc da hatchback dönüşümünden kurtulamadı

13 Şubat 2018

Avusturya merkezli bir ekip tarafından gerçekleştirilen Volkswagen T-Roc projesi, crossover temelli bir aracı ateşli bir hatchback modeline dönüştürüyor.

Volkswagen’in kompakt crossover pazarına giriş anahtarı niteliğinde olan yepyeni modeli T-Roc‘un tanıtımının üzerinden hatırı sayılır bir zaman geçti. Yurt dışında bir süre önce satış süreciyle ilgili gelişmelerin yaşanmasına rağmen, Türkiye pazarına gelişiyle ilgili beklentilerin devam ettiği araç, kullanıcıların beğendiği ve merak ettiği modeller arasında. Almanya’da 20.000 euro gibi bir başlangıç fiyatıyla satışa sunulan T-Roc, bekleyiş içerisindeki kullanıcılar kadar geliştiricilerin de ekstra ilgi gösterdiği bir model konumunda. Bunun doğrultusunda pek çok projenin başrolünde yer alan araç, tıpkı Audi Q2‘de olduğu gibi hatchback bir otomobile dönüştürüldü.

Bu sadece başlangıç

Kontrol edilebilir havalı süspansiyonlar eşliğinde bir hatchback otomobile dönüştürülen T-Roc projesinin üzerinde Avusturya merkezli bir performans olarak hizmet veren LowRider var. Araç sahibinin de isteği doğrultusunda hayata geçirildiği söylenen projede boyutu 20 inç olan özel tasarım Dotz jant seri de en az aracın kendisi kadar dikkatimizi çekiyor. Renk seçeneği olarak yeşil ve koyu gri tonajların tercih edildiği Volkswagen T-Roc projesinin maliyetiyle ilgisi ise bir bilgi paylaşılmadı. Modifikasyon meraklılarına ilham olma potansiyeli bulunan bu projenin, önümüzdeki süreçte karşılaşacağımız yenilerinin bir habercisi olduğunu da ön görmek hiç de zor değil. Araçla ilgili düşüncelerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

İlginizi çekebilir