reklamı kapat

POPÜLER

en iyi otomobil markası

Almanlara göre en iyi otomobil markası belli oldu

Ünlü otomobil üreticisi, Almanya’da yayınlanan Auto Bild dergisinin 70 bin okuyucunun oylarıyla belirlenen “En iyi Markalar (Best Brands) Ödülleri”nde en iyi otomobil markası oldu.

Almanya’da Audi Bild otomobil dergisi tarafından her yıl gerçekleştirilen ve bu yıl da derginin 70 bin okuyucusunun oyu ile belirlenen “En İyi Markalar (Best Brands)” ödülleri sahiplerini buldu. Audi, kalite, tasarım ve fiyat-performans değerlendirmelerinde en iyi marka seçildi. Audi, 38 otomobilin sınıf ve segmentlerine göre değerlendirildiği 14 kategorinin 7’sinde kalite alanında en iyi marka  seçildi. Alman otomobil üreticisi ayrıca “Her Sınıfta En İyi Marka” seçildi.  Marka, “Güvenilir Otomobiller” kategorisinde de ödülün sahibi olarak, toplam değerlendirmede 2018’in “En İyi Otomobil Markası” unvanının da sahibi oldu.

Audi A6 yeni motor seçeneği ile Türkiye’ye gelmişti

Yeni Audi A6, 3.0 litre TDI motor seçeneğinin ardından şimdi de 2.0 litre TDI motorlu seçeneğiyle satışa sunuldu. Modelin 2.0 litrelik dizel motorunun önden çekişli ve quattro dört tekerlekten çekiş sistemi seçenekleri satışa hazır hale geldi. 204 HP güç ve 400 Nm torka sahip olan yeni A6’nın tüm motor seçeneklerinde rahatlık ve verimliliği gözeten yarı hibrit sistem yer alıyor. Sport ve Design olmak üzere iki farklı donanım seçeneği alıcılarını bekliyor.

İlginizi çekebilir

Audi e-tron GT Concept