reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite Nerf silahı

Favori Fortnite silahı için Nerf sürprizi

Son zamanların en popüler Battle Royale oyunu Fortnite, Nerf iş birliği ile eğlenceyi gerçek hayata taşıyor.

Battle Royale oyunlarının yükselişiyle zirveye hızlı bir şekilde ilerleyen Fortnite, şimdi de Nerf iş birliğiyle gündemde. Epic Games ve Hasbro’nun iş birliği oyunun popüler silahlarından biri olan SCAR’ı gerçek hayata getiriyor. AR-L Blaster ismiyle satışa sunulacak olan Nerf silahı, 2019’da kullanıcılarla buluşacak. Silahla ilgili yapılan resmi açıklama ise şu şekilde: “Seri ateş etmenizi sağlayacak olan bu silahla görüşü açabilir ve nişan alabilirsiniz. Böylece fırtınadan kaçarken rakiplerinizi de eleyebilirsiniz. 10 dartı taşıyabilen silah 20 Elite dart ile beraber geliyor. 4 tane AA pille çalışan silahın paketine piller dahil değildir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite Nerf silahı 1 Haziran 2019’da satışta

Önümüzdeki yıl 1 Haziran’da satışa sunulacak silahın fiyatı ise 50 dolar olarak açıklandı. Oyunda yer alan diğer silahların da bu iş birliği çerçevesinde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Hasbro’nun Fortnite’la tek anlaşmasının bu olmadığını da ekleyelim. Firma geçtiğimiz günlerde Fortnite’ın Monopoly’sini satışa sundu. 20 dolar fiyat etiketine sahip olan Monopoly, popüler Battle Royale oyununun dinamiklerine göre oynanışını da bir parça değiştiriyor. Daha sakin bir eğlence arayanlar için Monopoly serisi öne çıkıyor.

İlginizi çekebilir

6. sezon yenilikleri