reklamı kapat

POPÜLER

Fortnite

Fortnite’tan iOS kullanıcılarına tam erişim [İndir]

Son zamanların en popüler Battle Royale oyunu Fortnite, tüm iOS kullanıcıları için kapılarını açtı. Oyun nihayet beta sürümünü tamamladı.

Epic Games‘in geliştirdiği Fortnite, son zamanların en poüler Battle Royale oyunları arasında yer alıyor. Twitch yayınlarını dahi adeta ele geçiren oyun YouTube’un oyun kanallarında da hüküm sürüyor. Eğlenceli ve dinamik yapısı, hızlı oyun akışı ve tabii ki ücretsiz oluşuyla oyuncuları cezbeden oyun, geçtiğimiz günlerde mobil versiyonunu da müjdelemişti. iOS kullanıcıları için beta sürecini başlatan oyun, şimdi tüm kullanıcılar için App Store’da indirmeye sunulmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite Android versiyonu yolda

Oyunun hızlı başlayan macerası şimdilik iOS kullanıcılarıyla sınırlı. Ancak oyunun Android versiyonunun da geliştirildiği daha önce açıklanmıştı. Android kullanıcılarının sadece biraz daha sabırlı olması gerekiyor. Öte yandan PUBG’nin mobil oyununu tüm dünyada indirmeye sunmasıyla ikili arasındaki rekabet de kızışmış durumda.

Oyunu hiç bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse 100 kişinin bir alana atıldığı oyunda sağ kalan son kişi olmaya çalışıyorsunuz. Etraftan elde ettiğiniz silahlarla kendinizi savunmanız, rakiplerinizi de alaşağı etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda sağda solda gördüğünüz hemen her şeyi parçalayarak materyal elde edebilir, savaşlar sırasında kendiniz için siper oluşturabilirsiniz. Bunu mobil versiyonda yapmak biraz güç gerçi…

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 126,6 MB
  • Yükle App Store