reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S

Tüm Samsung Galaxy S modellerini karşı karşıya getiren video [İzle]

İngiltere merkezli popüler YouTube kanallarından Mrwhosetheboss, ilginç bir video ile karşımıza çıktı. Bu videoda tüm Samsung Galaxy S modellerini karşı karşıya geldi.

Samsung Galaxy S ailesi, akıllı telefon dünyası için büyük bir önem arz ediyor. 2010 yılından beri hayatımızda olan aile, her yıl gelişerek S10’a kadar ulaşmış durumda. İşte bunları karşılaştıran Mrwhosetheboss, yıllar içerisindeki büyük değişimi gözler önüne seriyor. Artık Huawei Mate ya da P serisi gibi çok güçlü rakipleri olmasına rağmen halen birçok kişi için Android tarafının en üstünde yer alan Galaxy S serisi, Galaxy Note ailesiyle beraber dikkat çekmeye devam ediyor. Yıllar içerisinde hem tasarımsal hem de teknik açıdan inanılmaz gelişmiş hale gelen aile, videoda da görebileceğiniz üzere her alanda çağ atlamış durumda. Bu video aslında sadece Galaxy S serisi değil genel olarak sektörün geldiği noktayı göstermek sermek adına da harika görünüyor. Cebimizdeki bilgisayarlar “hemen her marka için” artık kameradan ekrana ve performans kadar her alanda hayal bile edemeyeceğimiz şeyler sunuyor. Ayrıca sektör yerinde saymıyor. Yeni modeller, yeni teknolojiler geliştirilmeye devam ediyor. Biraz sıkıntılı başlasalar da katlanabilir telefonlar geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 hakkında neler biliyoruz?

Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında ilk bilgileri geçen hafta paylaştı. Buna göre ailenin kod adı “Picasso” olarak seçilmiş durumda. Kamera konusunda Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 ailesi oranla ciddi şekilde daha iyi olacağı söylenen Galaxy S11 ailesi, Android Q temelli One UI 2.1 ya da 2.2 ile yolda bulunuyor. Modellerin ön kamerayı ekranlarına entegre edeceği de gelen bilgiler arasında.