reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S

Tüm Samsung Galaxy S modellerini sağlamlık testine sokan video [İzle]

Mrwhosetheboss YouTube kanalı, ilginç bir video ile daha karşımızda bulunuyor. Bu videoda tüm Samsung Galaxy S modellerini sağlamlık testine sokuluyor.

Akıllı telefonlar gün geçtikçe daha mı sağlam hale geliyor, yoksa daha mı güçsüz oluyor? İşte bunu cevabını veren güzel bir video karşımızda bulunuyor. YouTube’un teknoloji odaklı en büyük kanallarından Mrwhosetheboss, yukarıda izleyebileceğiniz videoda Samsung Galaxy S1 ile Galaxy S10 arasında çıkan tüm modelleri gövde sağlamlığı açısından karşı karşıya getiriyor. Modellerin gövdesini ve ekranlarını test eden kanal, bunlar sonucunda Galaxy S1 ile Galaxy S10‘a aynı “sağlamlık puanını veriyor. Teste göre en düşük puanı alan yani gövdesi en dayanıksız model ise Galaxy S6 oluyor. Ailenin en çok dikkat çeken ve çok eleştiriler alan Galaxy S5‘in üstüne büyük ses getiren Galaxy S6, sağlamlık konusunda hayal kırıklığı yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S ailesi çok uzun zamandır hayatımızda

Yeni nesil akıllı telefonlar kablosuz şarj için gereken arka cam bölümler nedeniyle düşmelere karşı daha dayanıksız hale geliyor. Camların sağlamlığı şu an daha çok çizilmelere karşı artırılıyor. Bu açıdan özellikle yeni nesil modellerin bile halen kaliteli güzel kılıflar ile korunması gerekiyor. Özellikle de Galaxy S10 gibi amiral gemisi modellerin yüksek fiyatları nedeniyle daha dikkatli kullanılması gerekiyor. Bu detay diğer tüm akıllı telefon modelleri için de geçerli.