reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 4. sezon sonrası Lucifer 5. sezon onayı verecek mi

Lucifer 5. sezon için heyecan verici açıklama

Lucifer 5. sezon onayını bekleyen sadece hayranlar değil aynı zamanda dizinin yaratıcıları da! En “günahkar” Netflix dizisinin yeni sezonuna yönelik ilk açıklamalar geldi.


UYARI!
Devam etmeden önce uyaralım; haberimizin bundan sonraki kısmı dizinin Lucifer 4. sezon içeriğine dair spoiler içermektedir. Okuyacağınız gerçekler izleme keyfinizi kaçırabilir.


Netflix 8 Mayıs’ta yayınlanan Lucifer 4. sezon bölümleri sonrası Lucifer 5. sezon için henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak dizinin yaratıcıları olası bir 5. sezon için şimdiden çok heyecanlı. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncusu Tom Ellis’in 5. sezon ile ilgili ilk açıklamalarını paylaşmıştık. Detaylarına buradan ulaşabileceğiniz açıklamada Ellis “henüz anlatacaklarının bitmediğini” belirtiyordu. Şimdi ise EW‘a konuşan Joe Henderson ve Ildy Modrovich, 5. sezon yorumlarıyla hayranları heyecanlandırıyor. 4. sezon oldukça ilginç bir şekilde finali kucaklamışken, yeni sezonun sunabilecekleri ise artıyor. Peki yeni sezon ihtimalinde neler düşünülüyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon ihtimalinin getirdikleri

Henderson’a, dizinin 5. sezon onayı alması durumunda Havva’yla yeniden çalışma ihtimali sorulduğunda şöyle cevap veriyor: “Olay şu: Biz Inbar ile çalışmaya bayıldık. Sezonda da gördüğünüz gibi harika biri. Duruma odaklandığımızda soru bu karakter için ne kadar hikayemiz olduğuna bağlanıyor. Harika bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum, bu yüzden konuşacağımız ilk şey bu olur. Ancak umuyorum ki bu Havva’yı son görüşünüz değil.

Dizi yaratıcıları sadece Havva konusunda değil 5. sezon konusunda da fikirlerini oturtmuş durumda. Bu da aslında dizinin onay alma ihtimalinin de yüksek olduğunu gösteriyor. Lucifer’ın cehennemden dönüşüne ilişkin yorum yapan yaratıcılardan Henderson şunları söylüyor: “Pek çok heyecan verici şekilde olabilir ancak aklımızda özellikle bir tane fikir var. Ve o inanılmaz, inanılmaz bir 5. sezon girişi olur. 5. sezonun nasıl olabileceğine ilişkin hayli düşündük. Hatta 5. sezonun ilk sahnesi dahi aklımızda ki benim favorileri fikirlerim arasına girdi bile.

Henderson ve Modrovich şimdiden 5. sezon planları kurmuş bile. Ancak ne yazık ki hala son karar için Netflix ne diyecek beklemek durumundayız. Hem Ellis’in sözleri hem de yaratıcıların bu pozitif yaklaşımı ise yakında 5. sezon onayı alabileceğimiz konusunda bizi cesaretlendiriyor. Marvel dizilerinin yaşadığına benzer bir kriz yaşanmadığı sürece, sanki yakında 5. sezon için müjdeyi vereceğiz…

İlgili video

Dizinin 4. sezon tanıtımı