reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit Verge 2

Xiaomi Amazfit Verge 2 akıllı saat modelinden kilit detaylar

Türkiye’de satılan akıllı saat Xiaomi Amazfit Verge yenileniyor. İşte Mi Band 3 kadar merak uyandıran Xiaomi Amazfit Verge 2 ve hakkındaki ilk bilgiler.

Xiaomi , akıllı bileklik ve saat tarafında fiyat performans oranı yüksek modeller ile ciddi şekilde ses getiriyor. İşte bunlar arasına bir yenisi daha ekleniyor. Resmi olarak 11 Haziran tarihinde tanıtılacak yeni Xiaomi Amazfit Verge 2, yine oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Türkiye’de ortalama 800 TL satış fiyatı bulunan Xiaomi Amazfit Verge ‘in yerini alacak saat, ortaya çıkan kısıtlı bilgilere göre gücünü yeni nesil Qualcomm Wear 3100 işlemciden alıyor. Bu açıdan eskiye oranla çok daha güçlü ve yetenekli olacak saat, eSIM desteğini de (Yakında Türkiye’de de aktif olacak) bünyesinde taşıyacak deniyor. Bu sayede telefondan bağımsız olarak telefon görüşmesi yapılabilecek ve mobil internet bağlantısı sunabilecek saat, yayımlanan postere göre yuvarlak bir ekran / kasa ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 7/24 aktivite takibi gerçekleştirebilecek saatin, nabız sensörlü, GPS ve NFC birimlerini de taşıyacağı söyleniyor. Ürünün Wear 3100 ile pil ömrü konusunda da çok iddialı olacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi Amazfit Verge 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Verge 2 akıllı saat kaça satılacak?

İlk modelin yurt dışı satış fiyat yaklaşık olarak 115 dolar seviyesinde. Yeni modelin güncellenen donanımsal altyapısı nedeniyle daha pahalı olacağı söyleniyor. Ancak fiyatın 150 doları geçmesi beklenmiyor . Yani yine bütçe dostu bir gelişmiş akıllı saat yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un son akıllı saati Galaxy Watch Active