reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit Verge Lite akıllı saat
Xiaomi Amazfit Verge Lite akıllı saat
Xiaomi Amazfit Verge Lite akıllı saat

Uygun fiyata gelişmiş akıllı saat: Xiaomi Amazfit Verge Lite

Çin’in hemen her alanda olduğu gibi akıllı saat tarafında da yer alan ismi Xiaomi, yeni bir giyilebilir ürün daha tanıttı. İşte tüm detaylarıyla Xiaomi Amazfit Verge Lite.

Xiaomi, akıllı bileklik tarafında olduğu kadar akıllı saat tarafında da öne çıkıyor. Fiyat performans oranını iyi kuran firma, bu sefer Xiaomi Amazfit Verge Lite ile karşımızda. Amazfit Verge altına konumlandırılan cihaz, yuvarlak bir 1,3 inç AMOLED dokunmatik ekran üzerine kuruluyor. 360×360 piksel çözünürlük sunan bu ekran Gorilla Glass 3 ile korunuyor. İki farklı renk seçeneği bulunan saat, sadece 46 gram ağırlığında olduğu için uzun süre kolunuzda kalsa dahi rahatsızlık oluşturmuyor. Akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen ürün, tahmin edebileceğiniz üzere birçok konuda detaylı aktivite takibi gerçekleştirebiliyor. Nabız ölçümü de yapabilen akıllı saatin, açıklandığı kadarıyla 20 gün gibi oldukça iyi bir pil ömrü bulunuyor. GPS+GLONASS destekleri bulunan akıllı saat, GPS birimi açıldığı zaman 40 saat seviyesinde bir pil ömrü sunuyor. Ancak bu bile birçok rakibinden iyi görünüyor.

Xiaomi Amazfit Verge Lite akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Verge Lite bütçe dostu bir akıllı saat

Şimdilik Çin pazarında satılacak saatin, yaklaşık olarak 72 dolar fiyat etiketi bulunuyor. Kur çarpımıyla baktığımıza zaman karşımıza 420 TL gibi bir fiyat çıkıyor. TL fiyatına bakıyoruz çünkü bu saatin normal Verge gibi Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni en akıllı telefon modeli