reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge
Xiaomi Amazfit Verge

Türkiye’de satılan akıllı saat Xiaomi Amazfit Verge için büyük güncelleme

Türkiye’de birçok büyük satış kanalından elde edilen akıllı saat Xiaomi Amazfit Verge, yapılan bir güncelleme ile önemli özellikler kazandı.

Yaklaşık olarak ortalama 800 TL satış fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi Amazfit Verge, bu açıdan uygun fiyatlı akıllı saatler arasında yer alıyor. Türkiye’de büyük bir kullanıcı kitlesi bulunan ürün, dediğimiz gibi kısa süre önce önemli bir güncelleme aldı. Bu saat normalde firmanın kendi dijital asistanı olan Xiao ile geliyor. Yeni yapılan güncelleme ise Amazon Alexa‘yı getiriyor. Dünyanın en gelişmiş asistanlarından olan Alexa, Xiaomi Amazfit Verge modelinin yapabildiklerini ciddi şekilde artırıyor. Alexa’nın yapabildiği hemen her şeyi yapabilen saat, bu açıdan çok daha yetenekli bir seçenek halini alıyor. Alışveriş devi Amazon tarafından sürekli olarak geliştirilen Alexa, şimdilik Türkçe dil desteğine sahip değil. Ancak Türkiye’de resmi olarak yer alan Amazon’un bunu ilerleyen süreçte değiştirme ihtimali bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Verge artık daha da akıllı bir saat

Bünyesinde yuvarlak bir ekran yer alan akıllı saat, “mavi, siyah ya da beyaz” gibi renk seçenekleriyle elde edilebiliyor. Özellikle beyaz rengi öne çıkan saat, Android ve iOS cihazlarla bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabiliyor. Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi için de kullanılabilen ürün, genel olarak beğeniliyor ve nabız ölçümü ile etkili aktivite takibi gerçekleştirebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Watch Active