reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite
Xiaomi Amazfit Verge Lite

Xiaomi Amazfit Verge Lite akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı

Son dönemde tanıtılmış en çok merak edilen akıllı saat modellerinden Xiaomi Amazfit Verge Lite, Türkiye’de de satışa çıktı.

Xiaomi Amazfit Verge Lite, sonunda Türkiye’de de elde edilebilir durumda. Büyük bir satışa kanalından “Xiaomi Türkiye Garantili” olarak satışa sunulan akıllı saat, 750 TL satış fiyatına sahip. Stoklara giren model için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuluyor. Genel olarak oldukça şık olan ve aşağıda verdiğimiz gibi teknik olarak doyurucu özellikler sunan saat, Türkiye’de ciddi satış rakamlarına ulaşacak gibi görünüyor. Bu fiyatıyla birçok rakibinden ucuz olan ve bu açıdan geniş bir kitleye hitap eden akıllı saat, özellikle siyah rengiyle tercih edilecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Verge Lite hakkında bilinmesi gereken teknik detaylar şöyle

Saat yuvarlak bir 1,3 inç AMOLED dokunmatik ekran üzerine kuruluyor. 360×360 piksel çözünürlük sunan bu ekran Gorilla Glass 3 ile korunuyor. Yırt dışında da iki farklı renk seçeneği bulunan saat, sadece 46 gram ağırlığında olduğu için uzun süre kolunuzda kalsa dahi rahatsızlık oluşturmuyor. Akıllı telefonlar ile bağlantı kurarak bildirimleri üzerine alabilen ürün, beklendiği üzere birçok konuda detaylı aktivite takibi gerçekleştirebiliyor. Nabız ölçümü de yapabilen akıllı saatin, 20 gün gibi oldukça iyi bir pil ömrü bulunuyor. GPS+GLONASS destekleri bulunan akıllı saat, GPS birimi açıldığı zaman 40 saat seviyesinde bir pil ömrü sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni en akıllı telefon modeli