reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Xbox

Microsoft’tan ilginç ortaklık: Xbox imzalı duş jeli ve deodorant!

Yazılım devi Microsoft, şu sıralar çok ilginç bir pazarlama çalışması ile gündemde bulunuyor. Firma Xbox fanlarını etkilemenin ilginç bir yolunu bulmuş gibi görünüyor.

Sony, bu yıl hazırladığı birbirinden güzel PlayStation yapımları ile oyuncuları oldukça memnun etti. Microsoft ise Axe markasının arkasında yer alan Unilever ile ortaklığa giderek, Lynx serisi altında Xbox markalı duş jeli ve deodorant hazırladı. İlk aşamada sadece Avustralya’ya özel olacağı açıklanan bu ürünler, oyun / oyuncu odaklı ürünlerde gelinen son noktayı gözler önüne seriyor. Biliyorsunuz oyun koltuğundan oyuncu içeceklerine kadar birçok ürün bulunuyor. Burada çıtayı oldukça yükselten firma, bu ürünler ile oyuncuların evden çıkmadan “performanslarını artırabileceğini” belirtiliyor. Microsoft’a göre ürünler “meyve, otlar ve çeşitli ağaç türlerinin” karışımında ferah ve tazeleyici bir kokuya sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft, bu Xbox ürünleriye hayatınızda daha fazla yer tutmak istiyor

Ancak firmanın Xbox fanlarını memnun etmek için öncelikle oyunlara ağırlık vermesi gerekiyor. Konsola özel oyunlar konusunda oldukça geride kalan Microsoft, bunu değiştirecek gibi de durmuyor. Konsol ile Windows tarafını “oyunlar açısından” adeta bir araya getiren firma, burada artık hangisini alırsanız alın oyunlar aynı olacak mesajını veriyor. Bu da yeni konsolların satışını ciddi şekilde azaltacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni oyun konsolu