reklamı kapat

POPÜLER

Razer RESPAWN

Razer’dan performansı artıran oyuncu içeceği: RESPAWN [Video]

Oyuncu ekipmanı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Razer, ürün gamına ilginç bir ürün daha ekledi. Performansı artıran oyuncu içeceği RESPAWN tanıtıldı.

Razer, Project Venom isimli 1 Nisan şakasını gerçeğe dönüştürüyor. Bu noktada karşımıza çıkan ticari ürün RESPAWN, yukarıda da söylediğimiz gibi oyunculara özel olarak hazırlanmış bir içecek. Toz halinde olan yani suya karıştırıp içmeniz gereken RESPAWN, paket başına 95 mg kafein barındırıyor. Nar Karpuz, Mavi Ahududu, Tropikal Ananas veya Yeşil Elma gibi dört farklı aromada elde edilebilen enerji içeceği, şeker içermiyor ve paket başı 20 kalori olmasıyla oyuncular için büyük “kilo” sıkıntısı oluşturmuyor. Razer’a göre bu içecek oyun oynarken keskin ve odaklanmış olmanızı sağlıyor ve uzun seanslarda size ilave bir destek getiriyor. İçeceğin formülünde sağlığı riske atacak “aşırı bir takviye” bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer RESPAWN ilginç bir ürün olmuş

Şimdilik sadece Amerika’da satışa çıkan RESPAWN, 25 dolar fiyat etiketine sahip. 25 dolarlık her kutu içerisinde 20 seferlik içecek tozu yer alıyor. Hazırlanan özel sayfasına burada ulaşabileceğiniz içecek, oyunculara özel karşımıza çıkan en ilginç ürünler arasında yer alıyor. Bu konuda bizi en son şaşırtan isim ise Microsoft olmuştu. Hatırlarsınız firma kısa süre önce Xbox altında deodorant ve bir duş jeli tanıtmıştı. Bu taraftaki pazarın büyüklüğünden pay almaya çalışan firmalar, her seferinde bir şekilde şaşırtmayı başarıyor.