reklamı kapat

POPÜLER

Razer sakız

Razer’dan oyunculara özel sakız; evet sakız!

Oyuncu ekipmanı denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan Razer, ürün gamına ilginç bir ürün daha ekledi. Bu sefer “Respawn by 5 Gum” sakız geldi.

Razer, geçtiğimiz yıl hatırlarsınız Project Venom isimli 1 Nisan şakasını gerçeğe dönüştürmüştü. Firma oyunculara özel olarak hazırlanmış RESPAWN isimli bir içecek ile karşımıza çıkmıştı. Toz halinde olan yani suya karıştırıp içilmesi gereken RESPAWN, paket başına 95 mg kafein barındırıyordu. Nar Karpuz, Mavi Ahududu, Tropikal Ananas veya Yeşil Elma gibi dört farklı aromada elde edilebilen enerji içeceği, şeker içermiyor ve paket başı 20 kalori olmasıyla oyuncular için büyük “kilo” sıkıntısı oluşturmuyor denilmişti. Razer’a göre bu içecek oyun oynarken keskin ve odaklanmış olmanızı sağlıyor ve uzun seanslarda size ilave bir destek getiriyordu. Firma bu süreci bu sefer 5 Gum şirketi ile kurduğu ortaklık ile Respawn by 5 Gum sakız modeline genişletti.

Razer sakız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer imzalı oyuncu sakızı çok şaşırttı

Oyunculara yönelik hazırlanan en ilginç ürünlerden olan sakız, aktarıldığı kadarıyla üç farklı aromaya sahip ve ciddi bir arge sürecinin sonucunda hayat bulmuş. 10’lu paketi yurt dışında tam 28 dolara satılacak sakız, aktarıldığı kadarıyla içeriği sayesinde oyuncuların dikkat seviyesini artırıyor, odaklanmasını sağlıyor ve oyunlardaki tepki süresini düşürüyor. Firmanın “Çiğne. Odaklanan. Kazan” mottosuyla tanıttığı sakız için hazırlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

299 dolarlık Xbox Series S ile tanışın