reklamı kapat

POPÜLER

Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential
Razer Abyssus Essential

Razer’dan düşük bütçeli oyunculara özel fare: “Abyssus Essential”

Oyuncu donanım konusunda öne çıkan firmalardan Razer, bugün düşük bütçeli oyuncuları düşünerek hazırladığı yeni faresi Abyssus Essential’ı tanıttı.

Advertisement

Razer‘ın yeni oyuncu faresi Abyssus Essential, 49 dolarlık satış fiyatıyla şirketin şimdiye kadar sattığı en ucuz fare modeli değil. Ancak yine de fiyat performans oranı oldukça yüksek olan ürün, görebileceğiniz üzere standart bir tasarım kullanıyor. Bu sayede hem sağ hem de sol el ile kullanılabilen ürün, farklı renklerde yanabilen bir LED aydınlatma sistemine sahip. Bu sistemi Razer Chroma altyapısına destek veren fare, gerçek 7.200 DPI optik sensör ile hassas bir seçenek oluşturuyor. 10 milyon tıklamaya kadar dayandığı belirtilen ürün, söylendiği kadarıyla üç adet ultra hassas butona sahip. DPI ayarı beklendiği gibi üzerinden ayarlanabilen Abyssus Essential, saniyede 220 inç takip gerçekleştirebiliyor olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Farenin tüm yazılımsal ayarlamaları ise diğer ürünler gibi “SYNAPSE 3” üzerinde halledilebiliyor. Bu da oyunculara büyük kolaylık sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Abyssus Essential pişman etmeyecek bir ürün

Firmanın bazı diğer ürünleriyle alındığı zaman ufak indirimler kazanan oyuncu faresi, kablolu olarak çalışıyor. Bu da hem gecikme sorunu hem de pil sorunu olmadığı anlamına geliyor. Ürünün satın alabileceği sayfa ise burada yer alıyor.

İlgili Video

Şirketten oyunculara özel gelişmiş ses sistemi