reklamı kapat

POPÜLER

oyuncu faresi Razer Basilisk V3

Işıl ışıl oyuncu faresi Razer Basilisk V3 görücüye çıkarıldı

Oyuncu donanımı pazarının en önemli isimlerinden Razer, bir fare daha tanıttı. Bu sefer ışıl ışıl oyuncu faresi Razer Basilisk V3 görücüye çıkarıldı.

Direkt olarak oyunculara odaklanan Razer Basilisk V3 için firma şu açıklamayı yapıyor: “10+1 programlanabilir düğme, modlar arasında geçiş yapmak için akıllı bir kaydırma tekerleği ve yüksek dozda Razer Chroma RGB ile rekabeti aydınlatmanın zamanı geldi.

Herkes ve herkes için tasarlandı denilen fare için Razer Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung, “Basilisk V3, bir oyuncunun özelleştirilebilir, ayarlanabilir bir farede isteyebileceği tüm özellikleri barındırarak seleflerinden daha da gelişmiş bir hal aldı” dedi ve ekledi:

“Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılarken ayrıntılara gösterilen özen çok önemlidir ve Basilisk V3’teki yeni inovatif kaydırma tekerleği ile tasarımcılarımız kullanılabilirliği ve özelleştirilebilirliği bir üst düzeye taşıdı.”

16.8 milyon renk destekli Razer Chroma RGB aydınlatma sevenleri çok memnun edecek fare, firmanın açıklamasına göre %99,6 çözünürlük doğruluğuna sahip gerçek 26.000 DPI Focus+ optik sensör üzerine kuruluyor.

Kablosuz değil kablolu olarak görev yapan Basilisk V3, Razer’ın 70 milyon tıklama ömrü olan ikinci jenerasyon Optik Fare anahtarlarını kullanıyor ve yüksek performans ile kullanım ömrünü bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Basilisk V3 oyuncu faresi ileride Türkiye’de de satılacaktır

Modelin Türkiye satış tarihi ya da fiyatı hakkında henüz bir bilgimiz yok. Ancak yurt dışı satışı bugün itibarıyla başladı. Fiyatı ise 70 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın