reklamı kapat

POPÜLER

Razer Orochi V2

Razer Orochi V2 tanıtıldı; yüksek pil ömrü sunan oyuncu faresi

Oyun pazarının dev isimlerinden Razer, ürün gamına bir fare daha ekledi. Bu sefer pil ömrüyle çok dikkat çeken Razer Orochi V2 tanıtıldı.

Oyuncu faresi denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden olan Razer, yeni modeli Razer Orochi V2 ile kablosuz tarafta kullanım ömrü konusunda sınırları zorluyor.

Çünkü bu model nispeten ufak boyutuna rağmen tam 950 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bu da gerçekten oyuncular için çok ama çok güzel görünüyor.

950 saatlik değerin Bluetooth LE kullanımı için açıklanan pil ömrü olduğunu belirtelim. 2.4 GHz ile kullanım süresi 425 saate düşüyor. Bu da elbette oldukça iyi bir rakam.

Özellikle dizüstü bilgisayar sahiplerinin ilgisi çekecek gibi görünen model, 18 bin DPI Razer 5G Advanced sensör üzerine kuruluyor. Bu sensör ile çok hassas olan fare, toplam 60 gram ağırlığa sahip.

Günümüzde oyuncular artık hafif oyuncu farelerini daha çok tercih ediyor ve Razer Orochi V2 modeli de bu konuda kesinlikle üzmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Razer Orochi V2 için siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği var

Modelin açıklanan yurt dışı fiyatı ise 70 dolar seviyesinde yer alıyor. İleride Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz oyuncu faresi, genel olarak güzel olmasına rağmen birçok oyuna önem veren kişinin dikkatini çekememiş durumda.

Bu arada Razer yeni faresi için özel tasarımlar da sunuyor. Özel tasarımlar için fiyat 90 dolara kadar çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de satılan Samsung Galaxy A52’nin içine yakında bakın