reklamı kapat

POPÜLER

Akıllı Fincan Ember
Akıllı Fincan Ember
Akıllı Fincan Ember
Akıllı Fincan Ember
Akıllı Fincan Ember
Akıllı Fincan Ember

Akıllı fincan fikri sanıldığı kadar “gereksiz” olmayabilir

Çay ya da kahvemizi her zaman sıcak içmek istiyoruz. Ancak kalın fincan dahi kullansak içeceklerimiz bir süre soğuyor. Bunu çözmek içinse devreye akıllı fincan modeli Ember giriyor.

Ammunition tarafından hazırlanan akıllı fincan Ember, herkesin sahip olmak isteyeceği akıllı ürünler arasında yer alıyor. Dış görünüşü itibariyle diğer fincanlardan farklı olmayan ürün, farkını iç donanımıyla koyuyor. Bluetooth üzerinde akıllı telefonunuza bağlanabilen fincan, içerisine koyduğunuz içeceği sıcak tutabiliyor. Bu ayarı özel uygulamasında sunan cihaz, iki saatten fazla görev yapabiliyor. Unutulma durumlarına karşı güvenlik mekanizmasına sahip olan fincan, paslanmaz çelik üzerinde seramik kaplı bir gövdeye sahip. Dört adet sıcaklık sensörünü tabanında yer alan mikroişlemci ile kontrol eden ürün, gücünü dahili bataryasından alıyor ve kablosuz ünitesinde şarj edilebiliyor. Altında bir LED ışık yer alan akıllı ürün, bu sayede de kişilerin bardaklarını karıştırmasını önlüyor.

Akıllı fincan Ember herkese lazım

Bulaşık makinesine atılmaya uygun olmadığı belirtilen fincan, uygulaması üzerinden içeceğe uygun profiller oluşturabiliyor. 80 dolar fiyat etiketiyle buradan satın alınabilen akıllı fincan, kahve alıp unuttuğu için buz gibi bitirmek zorunda kalanları çok memnun edecek gibi görünüyor. Aynı firmanın benzer özelliklere sahip akıllı termosu da bulunuyor.