reklamı kapat

POPÜLER

siemens

Siemens’ten akıllı telefonlarla kontrol edilebilen kahve makinesi

Siemens Ev Aletleri’nin yeni ve en prestijli üyesi EQ. 9 connect tam otomatik espresso ve kahve makinesini tanıttı. Siemens’in yeni EQ.9 connect TI909701HC modeli, kullanımı kolay özellikleri ve uzaktan erişim imkanı sunan Home Connect uygulamasından kontrol edilebilmesi ile hem kahve hem teknoloji meraklılarının ilgisini çekiyor.

1.500 watt gücüne ve 19 bar basınca sahip EQ.9 connect ile aynı anda iki farklı kahve hazırlamak mümkün. Siemens’in yeni makinesiyle espresso, americano, cappuccino, latte macchiato, caffe latte hazırlanabiliyor. Gerçek kahve tutkunları için kendi kişisel kahve ayarlarını yapabilecekleri ek aroma ayarlama seçeneği sunan baristaMode ve kahve aromasından ödün vermeden ekstra yoğun kahve seçeneği sunan aroma Double Shot fonksiyonu ile Siemens EQ.9 connect TI909701HC modeli, kişiye özel muhteşem bir kahve deneyimi yaşatıyor. Altı farklı kişisel profil kaydetme özelliği ile kişiye özel kahveler tek dokunuşla hazırlanırken, kullanıcılarına anın tadını çıkarmak kalıyor.

Home Connect uygulaması ile kahve makinenize evde Wi-Fi, evin dışında da mobil data hattınız üzerinden ulaşıp; favori kahvenizi dilediğiniz süt oranı, sertlik, demleme derecesi ve fincan boyunu seçerek, keyifle hazırlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üstün temizleme teknolojisi sayesinde uzun süre kullanım

EQ.9 connectTI909701HC tam otomatik espresso ve kahve makinesinin çıkartılabilir öğütme bölümü su altında kolaylıkla temizlenebiliyor vebütün süt ağızlıkları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor