reklamı kapat

POPÜLER

iOS 13 iPhone XI iPhone XI Max

iPhone XI ve iPhone XI Max hakkında iOS 13 üzerinden ortaya atılan önemli değişiklik!

Teknoloji devi Apple’ın gelecek iPhone XI ve XI Max modellerinden yeni bir detay ortaya çıktı. Telefonlarda önemli bir dönüşüm olacak gibi duruyor.

Apple’ın 2019 iPhone ailesi iPhone XI, XI Max ve XR 2019 modellerinden oluşuyor. İşte bu ailenin en önemli modelleri XI ve XI Max, gelen bilgiler ve iOS 13 betasında görünenler doğruysa Lightning yerine USB-C portuyla geliyor. Bu detay iOS 13 içerisinde bulunan USB-C görselinden ortaya çıktığı için önemli dönüşüm yakında gibi görünüyor. Resmi olarak önümüzdeki eylül ayında gelecek telefonların, yeni iPad Pro’lar gibi USB-C’ye geçmesi birçok kişi için güzel görünüyor. Elinde hali hazırda birçok Lightning aksesuar bulunanların ise bundan pek hoşlanmayacağı tahmin ediliyor. Firmanın 2020 ya da sonrasında cihazlarında şarj portununu tamamen kaldırmak istediği de biliniyor. Evet firma bunu da planlıyor..

iOS 13 iPhone XI iPhone XI Max

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone XI ve XI Max hakkında başka neler biliyoruz?

Söylendiği kadarıyla daha hızlı bir FaceID sistemi barındıracak modellerin, ters kablosuz şarj sunacağı gelen önemli bilgiler arasında yer alıyor. Güçlerini 7 nm+ üretim sürecinden çıkacak A13 Bionic işlemciden alacak yeni iPhone’lar, yine 999 dolardan başlayacak deniyor. Arkalarındaki çok büyük kamera çıkıntılarında üçlü kamera yer alan cihazlar, bu açıdan görüntü kalitesini oldukça artıracak izlenimi oluşturuyor. Burada gerçekten büyük bir artış gerekiyor. Yoksa kişilerin bu kamera çıkıntısını çok eleştireceği şimdiden görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni ürünleri