reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile ile Automobili Lamborghini arasında iş birliği; işte detaylar

Kısa bir süre önce 1.9 güncellemesi yayınlanan PUBG Mobile hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Yapılan bir açıklamaya göre PUBG Mobile ve Automobili Lamborghini arasında bir iş birliği gerçekleşti.

Advertisement

25 Mart-30 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak iş birliğinde oyuncular, dört özel araca erişebiliyor. Bu özel araçlara arsında V12 motoru bünyesinde barındıran yarış odaklı Lamborghini Aventador SVJ de yer alıyor. Bu araç haricinde dört kapılı GT konseptine sahip Lamborghini Estoque ve Lamborghini Super SUV Urus da bulunuyor. Her araç Lamborghini’nin klasik görünümü ve sınırlı sayıda PUBG Mobile görünümü olmak üzere iki farklı renkte sunulacak. Bu arabaların yanı sıra, kilidi açılabilen sürpriz bir özel araç da oyunda yer alıyor.

PUBG Mobile 1.9 güncellemesiyle dikkat çeken yenilikler oyuna eklenmişti

Güncelleme ile birlikte oyuna gökyüzünde süzülen yeni bir oyun modu, yeni tema ve araçlar gelmişti. Yeni bir X-Suit alma ve yeni sezon da güncellemeyle sunulan diğer yenilikler arasında dikkat çekmişti. Oyuncular devasa çoklu oyunculu çevrimiçi oyun Warframe ile yapılan yeni iş birliğini de deneyimleyebilmişt. Güncellemeyle sunulan diğer yeniliklere buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile ve Örümcek Adam iş birliği kapsamında hazırlanan video