reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile ile Pagani arasında iş birliği; işte detaylar

PUBG Mobile, Automobili Lamborghini ve Aston Martin ile yapılan iş birliklerinin ardından bu kez Pagani ile bir iş birliğine imza atıldı. 7 Ocak tarihine kadar devam edecek iş birliği kapsamında, iki ikonik Pagani modeli PUBG Mobile’da yer alıyor.

Oyunda performansı artırılmış Pagani Imola ve pist odaklı geliştirilen Pagani Zonda R bulunuyor. Imola’da yanardöner Nebula Rüyası ve Zonda R’da ise ekolayzırdan ilham alınan Gece Yarısı Melodisi gibi her iki model de resmi tasarımın yanı sıra düz, zıt ve göz kamaştırıcı renk seçenekleriyle oyuna dahil oluyor. Ayrıca Imola’nın buz efekti sergileyen Arctic Aegic isimli özel bir renk seçeneği de bulunuyor. Oyunda ayrıca özel Pagani paraşütü, Pagani sürücü başlığı, Pagani sürücü üstü, Pagani sürücü altı ve Pagani sürücü ayakkabısı ile oyun içi deneyimlerine ekstra zenginlik ve heyecan katabilecekler. Oyuncular iş birliğinden ne kadar çok araba biriktirirse, kilidini açacakları oyun içi ödüller de o denli büyük oluyor. 7 aracın tümünü toplayanlarsa başarılarını simgeleyen bir unvan kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile oyunun geliştirici ve Pagani konu hakkında açıklamada bulundu

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang “Mobil battle royale oyunlarında lider olan PUBG Mobile’ın  özünde rekabet ruhunu benimsemek ve sınırları zorlamak var. Otomotiv endüstrisinde yüksek performans ve lüksü temsil eden Pagani ile yaptığımız bu iş birliği de PUBG Mobile’ın savaş meydanlarına, oyuncularımızın keyif alacağını düşündüğümüz yeni ve heyecan verici bir boyut katıyor” dedi.

Pagani Automobili America CEO’su Michael Staskin ise şöyle konuştu: “Pagani gibi yüksek performans ve yenilik tutkusuyla hareket eden bir oyun olan PUBG Mobile ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ortaklığımız; tasarım sanatının sanal rekabetin heyecanıyla buluştuğu bir hassasiyet ve mükemmelliğin kutlamasıdır. Birlikte hem oyun tutkunlarında hem de yüksek performanslı otomobil meraklılarında hız ve sofistikeyi uyandırmayı hedefliyoruz.”

İLGİLİ HABERLER