reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

18 saat pil ömrü sunan Xiaomi Buds 3 Lite için yeni A101 fırsatı [Kasım 2023]

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık için yeni bir A101 fırsatından bahsetmek istiyoruz. Bluetooth 5.2 bağlantısıyla mobil cihazlarla bağlantı kurabilen kulaklık otomatik cihaz tanıma özelliğiyle geliyor.

Bu sayede hızlı bir bağlantı deneyimi sağlayan cihaz şarj kutusuyla birlikte 18 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Xiaomi Ses Laboratuvarı tarafından uzmanlıkla ayarlanan 6 mm dinamik sürücü bu sayede güçlü ses performansı sunuyor. Kulaklık insan seslerini belirlemek ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü azaltma algoritmasına da sahip. Düşük gecikme moduna da destek veren kulaklıkta dokunmatik kontrol özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar dokunmatik kontrol özelliğini kullanarak kulaklığı kontrol edebiliyor. Kulaklığa iki kez dokunulduğunda parça duruyor ve aynı işlem uygulandığında parça çalmaya devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Buds 3 Lite kablosuz kulaklık farklı renk seçenekleriyle geliyor

IP54 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklığın beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklığın indirimli fiyatı ise 399 TL. Kulaklık kredi kartlarıyla satın alındığında fiyatı 419 TL‘ye çıkıyor. Kablosuz kulaklık arıyorsanız ve bir kulaklığa çok yüksek fiyat ödemek istemiyorsanız bu modeli satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER