reklamı kapat

POPÜLER

Western Digital Elements

2 TB’lık Western Digital Elements harici disk için yeni A101 fırsatı duyuruldu [16 Kasım 2023]

A101 teknolojik cihazları kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Western Digital Elements harici disk için yeni A101 fırsatı duyuruldu. Önümüzdeki hafta yeniden A101’de satışa sunulacak disk, yüksek depolama kapasitesiyle öne çıkıyor.

2 TB’lık hafızaya sahip olan Western Digital Elements,  kullanıcıların büyük boyutlardaki fotoğraflarını ve videolarını arşivlemesine olanak sağlıyor. Harici diskte ayrıca USB 3.0 bağlantı noktası da yer alıyor. Uyumlu bilgisayarla kullanıldığında harici disk hızlı veri veri aktarımına imkan tanıyor. USB 3.0 haricinde USB 2.0 desteği de sunan cihaz kompakt tasarımıyla da kolay bir taşınabilirlik sunuyor. Sağlamlığıyla da göze çarpan disk bu sayede kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde saklamalarına da yardımcı oluyor. Disk satın alındığında Windows’lu cihazlarla uyumlu olsa da sonradan yapılacak biçimlendirme işlemiyle Mac destekli bilgisayarlarda da çalışıyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen sabit diskin A101’deki peşin satış fiyatı ise 2.099 TL. Disk kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı harici disk: Western Digital Elements

Diski kredi kartlarıyla taksitli olarak satın almak isterseniz cihazın fiyatı 2.204 TL‘ye çıkıyor. Şu sıralar hem yüksek depolama kapasiteli hem de hızlı performans sunan bir harici disk satın almayı düşünüyorsanız A101’in kampanyasına göz atabilirsiniz. Farklı kampanya haberlerini de sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER