reklamı kapat

POPÜLER

Western Digital Elements

2 TB’lık Western Digital Elements harici disk için A101 kampanyası [4 Nisan 2024]

 - Güncelleme: 30 Mart 2024 18:17

Western Digital Elements harici disk için yeni A101 fırsatı duyuruldu. 2 TB’lık depolama kapasitesiyle yüksek depolama imkanı sunan harici disk kullanıcıların büyük boyutlardaki fotoğraflarını ve videolarını arşivlemesine olanak sağlıyor.

Western Digital Elements diskte ayrıca USB 3.0 bağlantı noktası da yer alıyor. Uyumlu bilgisayarla kullanıldığında harici disk hızlı veri veri aktarımına imkan tanıyor. USB 3.0 haricinde USB 2.0 desteği de sunan cihaz kompakt tasarımıyla da kolay bir taşınabilirlik sunuyor. Sağlamlığıyla da göze çarpan disk bu sayede kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde saklamalarına da yardımcı oluyor. Disk satın alındığında Windows’lu cihazlarla uyumlu olsa da sonradan yapılacak biçimlendirme işlemiyle Mac destekli bilgisayarlarda da çalışıyor. Harici disk depolama kapasitesi dolan bilgisayarların hızlı bir şekilde çalışmasına katkı sağlıyor. Cihaz, -20 derece ile 65 derece sıcaklıklar arasında çalışıyor. Western Digital harici diskin ağırlığı ise yaklaşık 131 gram. Cihazın ağırlığına bakıldığında kompakt bir yapıda olduğu görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Western Digital Elements harici disk uygun fiyatıyla öne çıkıyor

2 yıl garanti süresiyle gelen sabit diskin A101’deki peşin satış fiyatı ise 2.199 TL. Disk kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.  A101’in 4 Nisan’da sunacağı bu kampanya yüksek depolama kapasitesine sahip harici disk arayanlara hitap ediyor. Yeni indirim haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın