reklamı kapat

POPÜLER

Western Digital Elements

2 TB’lık Western Digital Elements için yeni A101 fırsatı duyuruldu [14 Aralık 2023]

 - Güncelleme: 14 Aralık 2023 11:33

Western Digital Elements, A101’de yeniden kampanyalı olarak satışa çıkıyor. Yeni A101 katalogunda yer alacak cihaz yüksek depolama kapasitesiyle göze çarpıyor.

2 TB’lık hafıza kapasitesi sunan Western Digital Elements,  kullanıcıların büyük boyutlardaki fotoğraflarını ve videolarını arşivlemesine imkan tanıyor. Harici diskte ayrıca USB 3.0 bağlantı noktası da yer alıyor. Uyumlu bilgisayarla kullanıldığında harici disk hızlı veri veri aktarımına imkan tanıyor. USB 3.0 haricinde USB 2.0 desteği de sunan cihaz kompakt tasarımıyla da kolay bir taşınabilirlik sunuyor. Sağlamlığıyla da göze çarpan disk bu sayede kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde saklamalarına da yardımcı oluyor. Disk satın alındığında Windows’lu cihazlarla uyumlu olsa da sonradan yapılacak biçimlendirme işlemiyle Mac destekli bilgisayarlarda da çalışıyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen sabit diskin A101’deki peşin satış fiyatı ise 2.099 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Western Digital Elements diskin A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Disk kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Harici diski kredi kartlarıyla taksitli olarak satın almak isterseniz cihazın fiyatı 2.204 TL‘ye çıkıyor. Şu sıralar hem yüksek depolama kapasiteli hem de hızlı performans sunan bir harici disk satın almayı düşünüyorsanız A101’in 14 Aralık’ta sunacağı bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER